Google+ Youtube Instagram

Kúpanie

Príslušenstvo k vaniam a vaňovým zástenám

Upravte si vaňu podľa vášho priania zladenými doplnkami, ktoré z nej vytvoria miesto na každodennú pohodu. Medzi doplnkami si môžete vybrať držadlá, podhlavníky či odtokové komplety, pri použití ktorých získate na vaňu desaťročnú záruku.

K vybraným vaniam ponúkame držadlá v bielej a sivej farbe a v antikorovom vyhotovení. Podhlavníky RAVAK sú vyrobené z poťahovaného polyuretánu a každý bol navrhnutý špeciálne pre danú vaňu tak, že ich nie je možné medzi sebou zamieňať. Ponúkame ich taktiež v bielej alebo sivej farbe. Na montáž vaňových zásten a dverí ponúkame okrem iného aj profesionálny silikón RAVAK.

Zladené s konkrétnymi vaňami
Pre vami vybranú vaňu vám ponúkneme aj presne sa hodiaci podhlavník alebo držadlo, aby vytvorili s vaňou dokonale funkčný celok.

Kedykoľvek dostupné
Príslušenstvo k vaniam si môžete u nás aj kedykoľvek dokúpiť a vďaka stabilite značky RAVAK na trhu sa nemusíte báť, že po rokoch zostane vaša vaňa bez servisu či ďalšej následnej starostlivosti. Všetko príslušenstvo si môžete objednať aj na stránke nášho RAVAK E-shopu

Premyslený sortiment
Na jednom mieste nájdete u nás všetko, čo môže vaša vaňa potrebovať.