Youtube Instagram

Vodovodné batérie

Vaňová štvorotvorová batéria Chrome

Vaňová stojánková batéria Chrome na okraj vane

CR 026.00
Štvorotvorová batéria Chrome je vhodná na inštaláciu na okraj vane. Produkt sa skladá zo štyroch dizajnovo zladených komponentov. Batéria s citlivým ovládaním páky poskytuje dokonalú reguláciu prúdu i teploty vody. Vedľa batérie sa nachádza napúšťacie rameno, ktoré predstavuje elegantné poňatie napúšťania vane. Tretí komponent sa zasa spoľahlivo postará o pohodlné prepínanie prúdu vody pri voľbe medzi napúšťaním vane a sprchovaním. V poslednom otvore sa skrýva trendová vyťahovacia ručná sprcha.


Séria

Energia vodného živlu

Osviežte si zmysly pri napustení vane pomocou stojanovej batérie v štýle vodopádu. Originálne spojenie praktickej funkcie s pridanou estetickou hodnotou vytvára z vodopádov vo vani jedinečný zážitok. Vaňa sa napúšťa – sledujte, ako sa osviežujúci prúd spája s dokonalou krásou kovovej armatúry a so životodarnou energiou dopadá na hladinu.

Vodopády/vaňové stojanové batérie

Jedinečný zážitok

Zrakový i sluchový vnem pri napúšťaní vane vodopádom sa spája do originálneho zážitku, na ktorý sa budete vždy tešiť.


Vodopády/vaňové stojanové batérie

Dizajn podľa vane

Podľa dizajnu vane si môžete zvoliť i vhodnú vaňovú stojanovú batériu, prirodzene oblú i minimalistickú. Vaňová stojanová batéria vám vždy zaistí zážitok a esteticky nenarúša celistvosť keramického obkladu na stene.


Vodopády/vaňové stojanové batérie

Prepínanie z vane na sprchu

Páči sa vám napúšťanie vane vodopádom, ale nechcete prísť o sprchovanie? Nie je to nutné! Vaňové vodopády disponujú prepínačom, ktorý umožňuje i sprchovanie.

Technické informácie

Vaňová stojanková batéria Chrome sa inštaluje na vaňu s dostatočnou šírkou (vnútorná šírka min 75 mm) a rovnosťou horného lemu, alebo do dosky za vaňou.
Súčasťou batérie je vyťahovacia sprcha s kovovou jednozámkovou hadicou s dĺžkou 175 cm. Pre ucelené riešenie a designový súlad kúpeľne doporučujeme batérie Chrome kombinovať s ostatnými batériami radu Chrome. Na vonkajšie čistenie doporučujeme používať prípravok RAVAK Cleaner Chrome.

Pri inštalácii výrobkov si zaistite prístup k batériám tak, aby bol v budúcnosti umožnený ich prípadný servis.

5 rokov zárukaKonceptyEasyClean (sprchové hlavice)Ravak Cleaner ChromeSoftMove
Vaňová štvorotvorová batéria Chrome

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X070170 CR 026.00 Vaňová batéria na okraj vane Chrome, 4-otvorová 340,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.

Na stiahnutie