Google+ Youtube Instagram

Kúpanie

Vaňa Freedom W

Vaňa Freedom W

Maximálne prepája prednosti solitérnych vaní s vaňami klasickými. Jej subtílna krása a tvary vykrojené do oblých kriviek vás pozývajú k poležaniu. Širší lem pri stene vám dovolí odložiť si všetko, čo potrebujete, aby ste sa pri kúpeli cítili dobre.

Série

Sloboda je stav mysle

Vykročte do novej dimenzie, v ktorej určujete pravidlá vy. Umiestnite vaňu do priestoru a zvoľte si na kúpeľ tú stranu, z ktorej máte lepší výhľad. Neobmedzujte sa. Relaxujte v solitérnych vaniach RAVAK.

Voľne stojacie vane prirodzene dominujú priestoru a okrem pohodlného kúpania vám zaistia aj nový zážitok pri trávení voľného času. Zvoľte si tvar, ktorý je vám sympatickejší, buď oválne prirodzené a pozvoľné krivky (Freedom O), alebo ostro definované priame línie (Freedom R). Umiestnite vaňu tam, kde vytvorí najväčší efekt, a užite si novú dimenziu kúpania. Nedovolí Vám dispozície kúpeľne umiestnenie vane do priestoru? Nevadí, o svoj luxus neprídete. Máme pre Vás vaňu Freedom W, ktorá je určená na umiestnenie ku stene.

Voľne stojace vane RAVAK

Nová dimenzia relaxácie

Vyskúšajte si tentoraz kúpeľ uprostred priestoru a zažite novú dimenziu pri trávení voľného času. Už nebudete chcieť chodiť von, vaša kúpeľňa vám bude stačiť.


Voľne stojace vane RAVAK

Pre spoločné zážitky

Máloktorá vaňa je taká vhodná na kúpanie vo dvojici ako voľne stojacie vane. Rovnaký sklon ich chrbtových častí na oboch stranách, odtok umiestnený uprostred, aby nikoho neobmedzoval, a možnosť umiestniť vaňu kamkoľvek vám zaistí nezabudnuteľné zážitky vo dvojici.


Voľne stojace vane RAVAK

Domyslený efekt

Značka RAVAK ponúka iba výrobky domyslené do každého detailu. Preto aj k tejto vysokoefektnej akrylátovej vani ponúka ako praktický detail batériu zabudovateľnú do podlahy, ktorá s ňou tvorí dizajnový celok a robí ju nezávislou od rozvodov vody v kúpeľni.

Technické informácie

  • rozmery: 166 x 80 cm
  • materiál: liaty akrylát
  • varianta vystuženie: LA - sklolaminát
  • objem: 260 l
  • prevedenie: voľne stojace (k stene)
  • vaňová zástena: NIE
  • vaňový odtokový komplet je súčasťou vane
  • záruka: 10 rokov 

Vaňu Freedom W nie je možné doplniť o vaňovú zástenu. Vaňový odtokový komplet (tj. prepad, pileta, sifón, zápachová uzávera) a podpora (nožičky) sú súčasťou balenia. K vani odporúčame zvoliť aj vaňové napúšťanie vodopád.

Vaňa Freedom W

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena bez DPH Cena s DPH     
XC00100024 1600 x 800 Vaňa FREEDOM W 1660x800 snowwhite voľne stojace 1 515,83 1 819,00

Dodacia lehota je 3 týždne.