Youtube Instagram

Vaňa Freedom W

Vaňa Freedom W

Maximálne prepája prednosti solitérnych vaní s vaňami klasickými. Jej subtílna krása a tvary vykrojené do oblých kriviek vás pozývajú k poležaniu. Širší lem pri stene vám dovolí odložiť si všetko, čo potrebujete, aby ste sa pri kúpeli cítili dobre.

Záruka

Série

Sloboda je stav mysle

Vykročte do novej dimenzie, v ktorej pravidlá určujete vy. Voľne stojaca vaňa je dominantou kúpeľne a stane sa najobľúbenejším miestom na trávenie voľného času. Ak umiestnite vaňu do priestoru, môžete si pre kúpeľ zvoliť tú stranu, z ktorej máte lepší výhľad. Neobmedzujte sa. Relaxujte v solitérnych vaniach RAVAK a užite si pocit slobody.

Solitérne vaňa vám bude slúžiť desiatky rokov, vyberte si tú, ktorá je vám najsympatickejšia. Nádychom romantiky a výnimočným pohodlím pre partie hrudníka, rúk, krku a hlavy vás nadchne vaňa Ypsilon. Vaňa Solo moderne kombinuje základné línie obdĺžnikového dna a oválnej hornej časti tak, aby vyhovela všetkým milovníkom minimalizmu. Pozvoľne oblé krivky u vane Freedom O navodzujú v kúpeľni upokojujúcu atmosféru a príjemne objímajú telo. Nedovolí Vám dispozícia kúpeľne umiestnenie vane do priestoru? Nevadí, o svoj luxus neprídete. Máme pre Vás vaňu Freedom W, ktorej prednosti najlepšie vyniknú, keď ju umiestnite k stene.

Voľne stojace vane RAVAK

Nová dimenzia relaxácie

Vyskúšajte si tentoraz kúpeľ uprostred priestoru a zažite novú dimenziu pri trávení voľného času. Už nebudete chcieť chodiť von, vaša kúpeľňa vám bude stačiť.


Voľne stojace vane RAVAK

Pre spoločné zážitky

Máloktorá vaňa je taká vhodná na kúpanie vo dvojici ako voľne stojacie vane. Rovnaký sklon ich chrbtových častí na oboch stranách, odtok umiestnený uprostred, aby nikoho neobmedzoval, a možnosť umiestniť vaňu kamkoľvek vám zaistí nezabudnuteľné zážitky vo dvojici.


Voľne stojace vane RAVAK

Domyslený efekt

Značka RAVAK ponúka iba výrobky domyslené do každého detailu. Preto aj k tejto vysokoefektnej akrylátovej vani ponúka ako praktický detail batériu zabudovateľnú do podlahy, ktorá s ňou tvorí dizajnový celok a robí ju nezávislou od rozvodov vody v kúpeľni.

Technické informácie

  • rozmery: 166 x 80 cm
  • materiál: liaty akrylát
  • varianta vystuženie: LA - sklolaminát
  • objem: 260 l, hmotnosť 45 kg
  • prevedenie: voľne stojace (k stene)
  • vaňová zástena: NIE
  • vaňový odtokový komplet je súčasťou vane
  • záruka: 10 rokov

Vaňu Freedom W nie je možné doplniť o vaňovú zástenu. Vaňový odtokový komplet (tj. prepad, pileta, sifón, zápachová uzávera) a podpora (nožičky) sú súčasťou balenia. K vani odporúčame zvoliť aj vaňové napúšťanie vodopád.

10 rokov zárukaObjem 260 lHmotnosť 45 kg
Vaňa Freedom W

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
XC00100024 1660 x 800 Vaňa FREEDOM W 1660x800 snowwhite voľne stojace 1 692,00

Dodacia lehota je 4-6 týždňov.

Na stiahnutie

4,3 MB