Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Hydromasážne panely RAVAK – kedykoľvek dostupná relaxácia

Dátum: 1.2.2016

V roku 2016 zavádza RAVAK do svojho sortimentu dva nové modely hydromasážnych panelov, ktoré vďaka príjemnej cene sprístupňujú zážitky z hydromasáže pri sprchovaní širšiemu okruhu zákazníkov. Každý z nich prináša aj nové praktické výhody.

Hydromasážne panely predstavujú optimálne zázemie pre kedykoľvek dostupnú relaxáciu. Sú vždy k dispozícii, ich účinok nastupuje okamžite a dajú sa domontovať aj do hotového sprchového kúta. Povýšia bežné sprchovanie na novú dimenziu.


Hydromasážní panely RAVAK - kdykoli dostupná relaxaceHydromasážny panel Jet Light
Predstavuje optimálne spojenie subtílneho tela, ktoré pripomína skôr tradičný sprchový stĺp než hydromasážny panel, a účinných hydromasážnych funkcií. Jeho hliníkové telo vyrábané z materiálu rokmi prevereného pri výrobe nezničiteľných rámov sprchových kútov nesie na sebe štyri smerovo nastaviteľné dýzy a ďalej sklápaciu hlavovú a príručnú sprchu. Batéria vybavená termostatom vám poskytne bezpečie a možnosť plne sa sústrediť na zážitky zo sprchovania.

Hydromasážní panely RAVAK - kdykoli dostupná relaxaceHydromasážny panel Jet Pure
Minimalistické antikorové telo panela má ovládače, termobatériu aj ručnú sprchu umiestnené zboku, takže neuberá cenný priestor v sprchovom kúte. Kompaktne pôsobiace telo panela nesie na sebe tri zóny dýz a hlavovú sprchu. V spodnej časti panela je umiestnená oplachová a napúšťacia dýza, ktorá poskytuje intenzívny prúd a je veľmi praktická aj na bežnú prevádzku domácnosti (napúšťanie vedra s vodou na utieranie podlahy a pod).