Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Prečo RAVAK

Pretože praktickosť je u nás na prvom mieste

Krásnu kúpeľňu chce mať každý. Kvôli tomu ale nemusíte zľaviť z ďalších požiadaviek. Koncepty a produkty vyriešia kúpeľňu tak, aby sa do nej vošlo všetko, čo potrebujete, vrátane práčky a koša na prádlo.

Pretože máme skúsenosti

Výrobou a vývojom kúpeľní sa zaoberáme už viac ako 20 rokov. Za kvalitu našich výrobkov tak hovoria hlavne naše dlhodobé skúsenosti.

Pretože dizajn je pre nás viac než len túžba po odlíšení

Dobrý dizajn je pre nás ten, ktorý je užitočný. Navrhujeme výrobky v súlade s trendmi, ale predovšetkým praktické, s vysokou úžitkovou hodnotou, technicky premyslené, jednoduché a bezpečné. Spolupracujeme so svetovými dizajnérskymi špičkami.

Pretože na naše výrobky sa môžete spoľahnúť

Naše renomé je pre nás to najdôležitejšie. Používame tie najkvalitnejšie materiály a ponúkame dlhú životnosť všetkých našich produktov. S výrobkami RAVAK nebudete mať problém s otváraním dverí, nečistotami v neprístupných miestach ani s pretekaním vody mimo sprchového kúta či s pevnosťou vane.

Pretože sa nezriekame zodpovednosti

Naši zákazníci zostávajú našimi partnermi, ktorým sme vždy pripravení pomôcť. Samozrejmosťou je pre nás aj ponuka odbornej montáže a pozáručný servis. Obráťte sa na nás!