Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Vyberte si kúpeľňu v zladenom dizajne

Nech sa radi kúpete, či sprchujete, alebo hľadáte zariadenia toaletnej miestnosti, z konceptov RAVAK si určite vyberiete. Esteticky zladené celky vaní, sprchových kútov, vaničiek, umývadiel, nábytku, vodovodných batérií, WC a doplnkov, na seba logicky nadväzujú, majú jasnú myšlienku, sú vyvinuté na základe desiatok rokov našich odborných skúseností a ich autorský dizajn vás neprestane baviť.

Kúpeľňa, rovnako tak ako celý byt, potrebuje určujúcu myšlienku, ktorá zladí potrebné množstvo jednotlivých výrobkov do funkčného a estetického celku. RAVAK ako jediný na trhu ponúka širokú škálu zladených zariaďovacích predmetov do kúpeľne. Jasná myšlienka, jednotný dizajn, precízne spracovanie, to sú hlavné prednosti.

Väčšina konceptov vychádza z dizajnu vane, ktorý sa môže ďalej premietať aj na sprchovacom kúte, na umývadlách, kúpeľňovom nábytku, vaňovej zástene, WC s bidetom, vodovodných batériách aj na praktických doplnkoch. Koncepty RAVAK sú vhodné pre kúpeľne všetkých rozmerov, od najmenších, kde sa hrá o každý centimeter, po nadštandardné, kde sa uplatnia naopak dominantné kusy sanity.

Ponúkame 9 dizajnových celkov - kúpeľňových konceptov:
  • Koncept 10° - vám ide v ústrety. Mierne pootočenie o 10° stálo pri zrode praktického a efektného kúpeľňového konceptu.
  • Koncept Chrome - najširší dizajnovo zladený koncept na trhu. Súčasťou konceptu pre celú rodinu zahŕňa okrem vane aj sprchovací kút.
  • Koncept Formy 01koncept Formy 02 - jemná premena tvarov v dvoch formách.
  • Koncept Rosa - šikovný a obľúbený koncept pre každú kúpeľňu, ktorý umožňuje vytvoriť v 3 asymetrických vaniach aj priestranný sprchový kút.
  • Koncept Classic - nadčasový a praktický dizajn. Ucelené riešenie kúpeľne, kde je na prvom mieste praktickosť a klasické línie.
  • Koncept Avocado - z minima vyťaží maximum. Pohodlná a napriek tomu veľmi skladná vaňa s praktickým umývadlom aj do najmenších kúpeľní.
  • Koncept BeHappy II - ucelený set výrobkov nielen pre mini kúpeľne. Okrem špeciálne skosených vaní a umývadiel nad vaňu koncept ponúka i umývadlo klasických tvarov so skrinkou pre uloženie kúpeľňových nevyhnutností.

Vyberte si jeden z našich návrhov kúpeľní, vyhnete sa tak zdĺhavému obchádzaniu obchodov a kúpeľňových štúdií! V detailoch jednotlivých komponentov daného konceptu ponúkame možnosť ich nákupu aj na e-shope RAVAK.