Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Kúpanie

Vaňové zásteny a dvere

Vaňa nemusí slúžiť len na kúpanie. Použite vaňovú zástenu a sprchujte sa pohodlne postojačky bez zamokrenia celej kúpeľne. Vaňové zásteny alebo vaňové dvere ponúkame v pestrej ponuke rôznych modelov. Hodia sa nielen na originálne vane RAVAK, ale je ich možné namontovať prakticky na akúkoľvek klasickú obdĺžnikovú vaňu. Zástena na vaňu tvorí čiastočnú bariéru (šírka od 80 do 110 cm) proti rozstrekovanej vode, vaňové dvere utesnia celý priestor okolo vane od steny k stene.

Vaňové zásteny zabraňujú rozstrekovaniu vody na podlahu, takže kúpeľňa zostane po sprchovaní suchá a bezpečná. Vaňu s vaňovou zástenou alebo dverami ocenia nielen dospelí, ale predovšetkým deti, ktoré milujú špliechanie. Vaňové zásteny zároveň umožňujú pohodlné sprchovanie postojačky.

Vaňové zásteny aj dvere je možné jednoducho inštalovať do už hotovej kúpeľne. Montáž je veľmi jednoduchá a zvládne ju prakticky každý. Upevňuje sa iba pomocou niekoľkých skrutiek do steny. Pri všetkých vaňových zástenách sme schopní ponúknuť aj výrobu atypických vaňových zásten na mieru.