Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Kúpeľňový nábytok, ktorý vydrží

Dátum: 5.5.2016

   Sprchový kút, vaňa, zástena, obklady – čo ich v kúpeľni spája? Absolútna vodoodolnosť a nepriepustnosť. Kúpeľňový nábytok tak ako jediný často v kvalite pokrivkáva a uprednostňuje príjemný dizajn pred odolnosťou. A aj napriek tomu sa dajú tieto dve vlastnosti tak jednoducho spojiť. RAVAK ako jedna z mála značiek na trhu ponúka nábytok už priamo vyrobený z hĺbkovo impregnovaného materiálu. Na rozdiel od ostatných sa tak nespolieha iba na povrchové úpravy.

Kúpeľňový nábytok, ktorý vydrží Poctivý základ
   Korpusy skriniek RAVAK sú napustené hĺbkovou impregnáciou, ktorá im dodáva v reze charakteristický zelenkastý odtieň a garantuje im úplnú odolnosť proti pôsobeniu vlhka a vody. Pri nábytku RAVAK sa tak nemusíte obávať pučania zmáčaných plôch a postupného znehodnotenia.

Kovové kĺby pre dlhý život
   Tie by sa hodili mnohým z nás, že? Životnosť nábytku je od ich kvality úplne závislá. RAVAK do svojich kúpeľňových skriniek montuje pánty a pojazdy od najväčšieho rakúskeho výrobcu Blum, ktorý na ich kvalitu poskytuje doživotnú záruku. Pánty majú integrovaný tlmič, vďaka ktorému sa dvierka skriniek môžu pohybovať mäkko a potichu, je možné upravovať rýchlosť dovierania dvierok a v prípade potreby sa dajú jednoducho od skrinky oddeliť. Zásuvkám dodávajú pojazdy Blum synchronizovaný a ľahký chod a vysokú nosnosť.

Kúpeľňový nábytok, ktorý vydrží Dôkladné spracovanie
   Vo výrobe RAVAK pracujú špičkové stroje, ale hlavne ľudia. Vďaka ich skúsenosti a zručnosti odchádza k zákazníkom každý kus dôkladne zmontovaný, nastavený, s dokonale opracovanými a uzavretými hranami ako poctivo urobený originál, ktorý stačí už len nainštalovať v domácnosti. Prírodné materiály
   Máte radi prírodné drevo? Zvoľte si dyhu! Nábytok z nej je luxusný a netrpí typickými nešvármi masívu, ako býva tvarová i farebná nestabilita, neovplyvniteľná kresba dreva a iné. Dôkladne lakovaná dyha aplikovaná na hĺbkovo impregnovaný korpus vytvára dokonalú súhru dizajnu i funkcie, ktorá vydrží. Aby dlhšie vydržalo i prírodné bohatstvo, z ktorého všetok priemysel čerpá, na výrobu korpusov RAVAK používa drevo certifikované systémom PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification), ktorý zaručuje, že pochádza iba z lesov obhospodarovaných k prírode šetrným spôsobom. Toto drevo má tak preukázateľný pôvod a spotrebiteľovi zaručuje, že pochádza z trvalo udržateľného hospodárstva a neprispieva k drancovaniu prírodného bohatstva našej planéty.

Kúpeľňový nábytok, ktorý vydrží Súlad s celou kúpeľňou
   Ak sa bojíte, že kúpeľňu prekombinujete, zvoľte komplexné riešenie, ktoré zahŕňa všetky potrebné výrobky zladené podľa rovnakej myšlienky. RAVAK dodáva každej svojej sérii unikátny príbeh a myšlienku a vy si môžete vybrať tú, ktorá je pre vás najbližšia. Nábytok tak môže tvarovo nadväzovať napríklad i na vaňu alebo sprchový kút.

   Nábytok RAVAK pokrýva celkovo osem kúpeľňových konceptov, ktorých spektrum ide od modernej jednoduchosti kolekcií ClassicRing, cez oblé tvary presne ladiace s konceptom Rosa založeným na asymetrickej vani až k materiálovo výnimočnej kolekcii Clear vyrábanej použitím pravej drevenej dyhy. Dvomi unikátnymi autorskými konceptmi sú koncepty Evolution, ktorého skrinky svojím oblým tvarom predného lemu nadväzujú na ikonickú vaňu Evolution, a koncept 10° založený na originálnej myšlienke pootočenia o 10°. Najširší nielen v ponuke RAVAK, ale i na trhu, je koncept Chrome, ktorý predstavuje čisté súčasné línie a zahŕňa hneď niekoľko druhov nábytku. Teraz k nábytku RAVAK pribudli i dyhované dosky pod umývadlá z kolekcie Formy.

Ďalšie informácie o tom, ako si vybrať kúpeľňový nábytok, nájdete na YouTube kanáli RAVAK pod heslom Poradíme vám (https://www.youtube.com/user/ravakcz).