Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

RAVAK garantuje kvalitu

Dátum: 27.4.2017

RAVAK garantuje kvalitu   S novou kolekciou výrobkov pre rok 2017 prichádza RAVAK aj s nadštandardnými zárukami na ich kvalitu. Produkty z liateho mramoru, ako sú umývadlá a sprchové vaničky, teraz ponúkajú záruku 5 rokov!

Okrem umývadiel a plochých sprchových vaničiek z liateho mramoru garantuje RAVAK svojim zákazníkom záruku 25 rokov na pevne zabudované súčasti nerezových odtokových žľabov, 6 rokov na pevne zabudované súčasti inštalačných modulov pre WC a bidety, a 10 rokov na kvalitu všetkých akrylátových vaní.

Rovnakých 10 rokov sa zákazníci môžu spoľahnúť na reklamačnú lehotu pri výnimočnom systéme AntiBlock zabudovaného do sprchových kútov Supernova. Systém AntiBlock zaisťuje bezproblémový a tichý chod posuvu dverí a výrobca ho testuje na minimálnu životnosť 1 000 000 otvorení.

5 rokov na uplatnenie reklamácie umožňuje takisto kúpeľňový nábytok, pričom ale na jeho najnamáhanejšie súčasti - kovové pojazdy, poskytuje RAVAK doživotnú záruku! Záruka 5 rokov sa týkajú takisto sortimentu kúpeľňových doplnkov a vodovodných batérií. Do nej spadá päťročná garancia kvality vnútorných keramických doštičiek zabudovaných v kartuši a tak isto celého tela batérie.