Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Vaňa Freedom W

Dátum: 1.2.2018

Nežná dominanta kúpeľne

Vaňa Freedom W

   Ponuka voľne stojacich vaní RAVAK sa najnovšie rozrástla o výnimočnú vaňu Freedom W, ktorá v sebe spája prednosti solitérnych vaní s vaňami klasickými. Jej subtílna krása a tvary vykrojené do oblých kriviek pozývajú k ľahnutiu si a širší lem pri stene dovolí odložiť si na dosah ruky všetko to, čo potrebujete, aby ste mohli relaxovať.

   Myšlienkou nadväzuje na úspech vane Freedom O uvedenej na trh v roku 2013. Dokonale oblé krivky tejto vane si okamžite získali priazeň zákazníkov a z Freedom O sa stala nová ikona. Nová Freedom W rozvíja jej princíp, je o pár centimetrov menšia (166 x 80 cm), a tým útulnejšia. Ponúka príjemné ukotvenie pri stene vrátane potrebného odkladacieho miesta. Luxusnú relaxáciu tak môžete zažiť aj v kúpeľni, ktorá nedovoľuje umiestnenie vane v priestore.

   Vaňa Freedom W skvele vyzerá tak, ako je. Nie je potrebné ju obkladať ani akokoľvek inak upravovať. Je vyrobená z kvalitného akrylátu, ktorý jej dodáva ľahkosť, a to nielen estetickú, ale aj materiálovú. Liaty akrylát používaný značkou RAVAK je dostatočne odolný, aby obstál pri najvyšších nárokoch, ale aj ľahký tak, aby uľahčil manipuláciu pri nastavovaní vane.

   Výrobca RAVAK k vani ponúka aj niekoľko variantov vodovodných batérií. Vďaka širšiemu lemu pri stene je vaňa Freedom W vhodná aj pre použitie vaňového napúšťania typu vodopád, ktoré pri kúpeli poskytuje výnimočné zážitky.