Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Asymetrická vaňa Chrome

Dátum: 1.2.2018

Naladená na súznenie

Asymetrická vaňa Chrome

   Koncept Chrome, najširší kúpeľňový koncept na trhu od výrobcu RAVAK, sa znovu rozrástol a novo ponúka okrem klasickej vane aj vaňu asymetrickú. Nová vaňa je ideálna pre labužnícke kúpanie. Je pohodlná vďaka svojej pozvoľnej chrbtovej časti, má dostatočne veľké odkladacie plochy a smer sedenia vo vani výrobca natočil tak, aby poskytovala aj lepšie výhľady do priestoru kúpeľne.

   Asymetrická vaňa Chrome je vyrobená z akrylátu a má rozmery 160/170 x 105 cm. Je určená do rohu, vyrába sa v ľavej alebo pravej variante a pre pohodlné sprchovanie ju možno doplniť aj vaňovou zástenou. Vzhľadom k tomu, že má sedenie umiestnené opačne, než je zvykom u asymetrických vaní, pri kúpeli si môžete vychutnávať pohľad do priestoru kúpeľne a tešiť sa z dokonalej dizajnovej harmónie vybavenia konceptu Chrome.

   Asymetrická ponuka pre najširší koncept na trhu
   Nová asymetrická vaňa Chrome ďalej rozširuje ponuku o viac ako 200 položiek dizajnovo zladeného konceptu Chrome pre celú kúpeľňu vrátane toaletných miestností. Všetci, ktorí vyznávajú princíp priateľského minimalizmu od dizajnéra Kryštofa Nosála, tak už nemusia robiť kompromisy, nech už ich kúpeľňa vyžaduje klasické, alebo asymetrické riešenie - koncept zahŕňa ako rovnú vaňu, tak aj asymetrickú.

   Koncept Chrome uvedený na trh v roku 2013 je harmonicky zladený do každého detailu, a to ako dizajnom, tak funkčnosťou jednotlivých súčastí. Jeho jednotiaci prvok, tvar oválu, spája všetky súčasti do variabilne použiteľného setu, ktorý zahŕňa vaňu klasickú aj asymetrickú, vaňovú zástenu, sprchové kúty a dvere v rôznych prevedeniach, sprchové vaničky, odtokový žľab, malé umývadielko, umývadlá z liateho mramoru a aj keramické, kúpeľňový nábytok, rozmanité druhy vodovodných batérií, kúpeľňové doplnky i keramické WC a bidet. Originálny štýl konceptu Chrome vznikol v štúdiu Nosal Design autora Kryštofa Nosála.