Youtube Instagram

Nábytok, umývadlá a wc

Bočný stĺp SB Rosa II

SB Rosa II

Vysoká kúpeľňová skrinka, ktorá uprace všetko, čo v kúpeľni potrebujete. Sklenené poličky pre moderný vzhľad i ľahkú údržbu. Vďaka otočiteľným dvierkam možno skrinku použiť naľavo aj napravo.


Séria Rosa

Univerzálne použiteľný

Oblé krivky nábytku a umývadiel Rosa vychádzajú z tvaru vane z rovnomenného konceptu Rosa. Ich spojenie šetrí v kúpeľni miesto a tvorí harmonický celok. Šírka modelov vám umožní ich použitie v každej kúpeľni.

Kúpeľňový nábytok Rosa

Šírka sortimentu

Nábytok Rosa predstavuje ucelenú ponuku pre každú požiadavku. Jednotiacim prvkom skriniek do kúpeľne je zaoblená línia kopírujúca prednú stranu umývadiel. Skrinky, zrkadlá i umývadlá sú rozmerovo riešené tak, aby sa dali vzájomne kombinovať.


Kúpeľňový nábytok Rosa

Pre každý štýl

Farebné vyhotovenia korpusov, precízne ošetrených hĺbkovou impregnáciou, dodajú kúpeľni vždy iný štýl. Svetlá breza, biela vyhovejú širokému spektru zákazníkov. Ich štýl je vždy dotvorený bielymi dvierkami vo vysokom lesku.


Kúpeľňový nábytok Rosa

Premyslený dizajn

Kúpeľňový nábytok Rosa prešiel pri svojom vývoji detailným plánovaním tak, aby dokonale nadväzoval na vaňu z rovnomenného konceptu, a synergicky tak podporoval celkové stvárnenie kúpeľne. Uhly a tvary konceptu Rosa si vzájomne vychádzajú v ústrety a vždy maximálne šetria priestor a zvyšujú úžitok.

Technické informácie

  • rozmery (šxhxv): 30,5 x 35 x 153,5 cm
  • materiál: impregnovaná doska MFPB a MDF
  • farebné prevedenie korpusu: biela lesk, cappuccino (horná doska biela)
  • farebné prevedenie dvierok: biela lesk
  • záruka: 5 rokov

Vysoká skrinka s dvoma dvierkami a odkladacím priestorom. Ľavú alebo pravú variantu dvierok získate otočením pred inštaláciou výrobku. Môže byť inštalovaná aj na nastaviteľné nožičky s výškou 10 - 12 cm. Dvierka v bielom lesku, korpus podľa zvolenej farebnej kombinácie. Dodávané v zmontovanom stave. Pre ucelené riešenia a dizajnový súlad kúpeľne odporúčame vysokú skrinku kombinovať s ostatným kúpeľňovým nábytkom a doplnkami Rosa a ďalšími výrobkami RAVAK.

5 rokov zárukaKonceptyImpregnácia proti vlhkosti
Bočný stĺp SB Rosa II

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X000000927 305 x 350 x 1535 SB 350 Rosa II biela/biela 344,-
X000000929 SB 350 Rosa II cappuccino/biela 344,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.

Na stiahnutie

31,3 MB