Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Vodovodné batérie

Umývadlová stojacia batéria Chrome

Umývadlová batéria Chrome

CR 016.00
Čisté minimalistické tvary, ktoré doplnia veľké umývadlo. Tvar oválu na páke batérie naväzuje na kúpeľňový koncept Chrome a umožní vám tak zladiť vybavenie v kuchyni i kúpeľni.


Séria Chrome

Nadčasovosť, ktorá rozjasní deň

Krása lesklého alebo čierneho kovu a upokojujúci zvuk vody. To sú batérie Chrome. Geometria oválu a rovný povrch, ktorý im dalo úspešné štúdio Nosal Design. Chrome je minimalistická hra kontrastov, ku ktorej sa budete neustále vracať. Batérie sú súčasťou konceptu, ktorý je tak premyslený a komplexný, že získal nomináciu na Czech Grand Design. Vďaka svojim tvarom sú vhodné do každej kúpeľne.

Vodovodné batérie Chrome

Komplexný sortiment

Ponuka zahŕňa nielen umývadlové, ale aj bidetové, vaňové, sprchové, drezové a pre inštalačné teleso R-box i podomietkové batérie.


Vodovodné batérie Chrome

Jedinečnosť

Autorský dizajn, ktorý inde nenájdete, dodalo batériám Chrome úspešné štúdio Nosal Design, ktoré bolo za kúpeľňový koncept vrátane batérií nominované na cenu Czech Grand Design. Technická jedinečnosť batérií je výrazná napríklad pri vaňových modeloch Chrome, ktoré ponúkajú výklopné ramienko. Pri nepoužívaní pôsobí ako kompaktný šperk zdobiaci kúpeľňu, pri vyklopení ramienka umožňuje jednoducho napúšťať vaňu.


Vodovodné batérie Chrome

Zladené príslušenstvo

K vodovodným batériám Chrome patrí i široký výber príslušenstva, kde je pridanou hodnotou k jeho kvalite i dokonale zladený dizajn.

Technické informácie

  • kartuša (priemer, materiál): 35 mm, keramická
  • pripojovacie hadičky: flexibilná 420 mm, priemer G3/8
  • prevedenie: 360° - otáčanie ramienka bez obmedzenia
  • záruka na batériu: 5 rokov
  • vhodné: ke drezu alebo väčšiemu umývadlu

Pre ucelené riešenie a designový súlad kúpeľne doporučujeme batérie Chrome kombinovať s ostatnými výrobkami konceptu Chrome a ďalším príslušenstvom RAVAK. Na vonkajšie čistenie doporučujeme používať prípravok RAVAK Cleaner Chrome

5 rokov zárukaKonceptyEasyFixRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (perlátor)SoftMove
Umývadlová stojacia batéria Chrome

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X070054 CR 016.00CR Umývadlová stojacia batéria 265 mm s otočným ramienkom, bez odtokovej armatúry, chróm 180,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.