Youtube Instagram

Nábytok, umývadlá a wc

Keramické umývadlo UNI

Umývadlo UNI

Kruh pôsobí ako prirodzene harmonizujúci prvok interiéru. 


Séria Uni / Uni Slim

Harmónia ladných tvarov

Umývadlá z rady Uni sú charakteristické svojimi zaoblenými líniami a odľahčeným štýlom, prispievajú tak ku pokojnej atmosfére v kúpeľni.  

Keramická umyvadla Uni a Uni Slim

Tenkostenný dizajn aj známa klasika

Jemné, presne definované hrany pôsobia subtílne a osviežujú kúpeľňu. Klasické prevedenie odkazuje k osvedčenej tradícii keramických výrobkov a nikdy nesklame. Vyberte si podľa svojho estetického cítenia to pravé pre Vás.


Keramická umyvadla Uni a Uni Slim

Zjednotené v bielej

Vyznávačom dizajnu prepracovaného do posledného detailu vychádzejú v ústrety umývadlá v kombinácii s bielou keramickou krytkou odtoku. Umývadlo tak pôsobí celistvo a elegantným dojmom.


Keramická umyvadla Uni a Uni Slim

Na dosku alebo na skrinku

Umývadlá UNI sa hodia k umiestneniu ako na dosku, tak aj na univerzálnu skrinku SUD 260.01, ktorá okrem plochy okolo ponúka aj veľký priestor v širokej zásuvke. Svojim detailom v podobe zaoblených hrán a vďaka elegantnej hliníkovej lište sa z takéhoto celku stáva neprehliadnuteľný dizajnový solitér.

Technické informácie

  • rozmery: Ø 400 mm, výška 120 mm
  • materiál: keramika
  • prepad: NIE
  • doplnky: doska pod umývadlo / skrinka pod umývadlo na dosku, umývadlová pileta pevná, sifón chrómový, alebo nábytkový, extra predĺžené batérie Chrome, alebo 10°
  • záruka: 5 rokov

Umývadlo UNI je vyrobené z kvalitnej keramiky a je určené len na inštaláciu na dosku pod umývadlo v tvare L, alebo v tvare I, alebo na inštaláciu na skrinku pod umývadlo na dosku SUD 260.01. Umývadlo je nutné kombinovať s pevnou umývadlovou piletou, ktorá zabraňuje pretečeniu vody. K umývadlu UNI odporúčame na dosku, alebo skrinku inštalovať extra predĺženú umývadlovú stojankovú batériu Chrome CR 015.00 s výškou 311 mm, alebo extra predĺženú umývadlovú stojankovú batériu 10° TD 015.00 s výškou 334 mm.

5 rokov záruka
Keramické umývadlo UNI

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
XJX01140001 400 x 120 Umývadlo UNI 400 keramické 121,-
X01439 Umývadlová pileta pevná chrome 17,-
X01371 Umývadlový sifón chrome
Na objednanie
76,-
X01436 Umývadlový sifón U trubkový chróm
Na objednanie
18,-
X01612 Umývadlový sifón nábytkový 13,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.
Dodacia lehota je do 14 dní, pokiaľ nie je uvedené inak.

Na stiahnutie

3,3 MB