Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Nábytok, umývadlá a wc

Kúpeľňový nábytok Balance

Keramické umývadlo a moderný nábytok - dve polovice úspechu každej kúpeľne

Modelový rad Balance umožňuje zostaviť si svoj vlastný set nábytku do kúpeľne podľa individuálnych požiadaviek na množstvo úložných i odkladacích priestorov a vybrať si aj typ umývadla, či už zapustené alebo na dosku. Dizajnovým prvkom závesných skriniek sú efektné vyfrézované výrezy v čelných plochách, ktoré zároveň slúžia ako úchyty.

Koupelnový nábytek Blanace

Keramika

Kúpeľňový nábytok Balance umožňuje vybrať si z dvoch typov umývadiel, či už umývadlo Balance zapustené do skrinky alebo niektoré z modelov umývadiel vhodných na dosku (napr. Uni alebo Uni Slim). Oba typy umývadiel sú vyrobené z odolnej keramiky, ktorá predstavuje ideálne spojenie vlastností stovkami rokov prevereného tradičného materiálu v nadčasovom dizajne.


Koupelnový nábytek Blanace

Skryté aj otvorené úložné priestory

Séria Balance zahŕňa dve skupiny výrobkov. Vyhovie ako priaznivcom skrytých úložných priestorov, ktorí preferujú umývadlo s rozumne vyriešenou zásuvkovou skrinkou, tak milovníkom otvorených odkladacích plôch, ktoré vzniknú umiestnením umývadla na dosku.


Koupelnový nábytek Blanace

Variabilita

Kombináciou dosky (60, 80, 120 cm), závesnej skrinky a keramického umývadla, popr. aj ďalšej skrinky pod dosku, možno dosiahnuť najrôznejšie riešenia. Ich hlavných benefitom je priestor pre neviditeľné uloženie vecí do zásuviek doplnený o odkladaciu plochu okolo umývadla, navyše s možnosťou inštalácie kovového držiaka na uteráky.