Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Vodovodné batérie

Nástenná sprchová termostatická batéria TE 072.00/150

Termostatická sprchová nástenná batéria 150 mm

TE 072.00 Pre stálu teplotu vody v sprche. Okamžite vyrovnáva výkyvy tlaku v potrubí a v teplote vody, a tak zaistí, že zo sprchy vždy potečie voda tak teplá, ako si ju nastavíte. Kto raz vyskúša termostatickú batériu, už u nej zostane.


Séria Termo

Už nikdy inak

Už žiadne zdĺhavé miešanie teplej a studenej vody, koniec s nepríjemnými pocitmi z ľadovej alebo, naopak, veľmi horúcej vody hneď zo začiatku sprchovania alebo z kolísania teploty počas kúpeľa. Termostatická batéria dokáže vyrovnávať výkyvy tlaku v potrubí a v teplote vody, a tak zaistí, že vám vždy potečie voda taká teplá, ako si ju nastavíte, a to takmer okamžite, ako otočíte hlavicou.

Termostatické batérie

Bezpečná i pre deti

Blokačné tlačidlo na hlavici termostatu zabraňuje samovoľnému spusteniu teplejšej vody než 38 °C. Manipulácia s blokačným tlačidlom je pre deti motoricky náročná, preto vylučuje riziko obarenia sa.


Termostatické batérie

Úspora vody a energie

Požadovaná teplota je nastavená automaticky a maximálne rýchlo. Termostat tak účinne obmedzuje množstvo zbytočne spotrebovanej vody, než sa manuálne nastaví požadovaná teplota.


Termostatické batérie

Zabránenie nechcenej zmene teploty vody

Termostatická batéria nemá páku, ale špeciálne ovládacie hlavice zabezpečené proti nechcenému pohybu, takže sa vám už nemôže stať, že pri sprchovaní nechcene zavadíte o páku a začne vám tiecť horúca či studená voda. Zmena teploty nad 38 °C je kedykoľvek a veľmi jednoducho možná stlačením blokačného tlačidla.

Technické informácie

Termostatickú sprchovú batériu je možné kombinovať s ostatnými výrobkami RAVAK. Na vonkajšie čištenie doporučujeme používať prípravok RAVAK Cleaner Chrome.

5 rokov zárukaRavak Cleaner ChromeStála teplotaFastReactionOchrana pred obarenímÚspora
Nástenná sprchová termostatická batéria TE 072.00/150

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X070051 TE 072.00CR Termostatická sprchová nástenná plochá 150 mm, chróm 180,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.