Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Nábytok, umývadlá a wc

Ovládacie tlačítka Chrome čierne

Ovládacie tlačidlo Chrome čierne

Doladí čiernu toaletu k dokonalosti. Svojim dizajnom ladí najmä k vybaveniu kúpeľne a toaliet zo série Chrome. Mechanizmus tlačidla je integrovaný do steny, takže nenarúša jej estetickú jednotnosť.


Séria Príslušenstvo

Sanitárna keramika už dnes predstavuje vysokosofistikované a komplexné riešenie, ktoré vám jej používanie uľahčí a spríjemní. Preto k samotným WC a bidetom RAVAK ponúkame aj široký sortiment príslušenstva, ako sú nielen toaletné sedadlá, ale aj ovládacie tlačidlá splachovania v niekoľkých farebných prevedeniach a dizajnoch, aby dokonale ladili s kúpeľňovým vybavením alebo aj s inštalačnými modulmi pre rôzne typy stien. Od jedného výrobcu tak získate všetko, čo pre vašu kúpeľňu potrebujete.

Technické informácie

  • rozmery: 247 x 165 x  5 mm
  • materiál: ušľachtilá oceľ lakovaná
  • farebné prevedenie: čierna mat
  • záruka: 3 rokov

Čierne ovládacie tlačidlo splachovania Chrome je určené pre čierne závesné WC Chrome RimOff (s predstenovým inštalačným modulom). Tlačidlo je vyrobené z ušľachtilej ocele lakovanej matnou čiernou farbou. Má harmonický tvar oválu, ktorý je charakteristický aj pre dizajn ostatných výrobkov konceptu Chrome. Mechanizmus je integrovaný do steny, takže tlačidlo vystupuje nad obklad iba minimálne. Súprava na skrytú montáž je súčasťou balenia. 

3 roky zárukaKoncepty
Ovládacie tlačítka Chrome čierne

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X01797 247 x 165 x 5 WC tlačidlo Chrome, čierne 220,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.