Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Sprchovanie

Pevná stena Blix BLPSZ

BLPSZ bright alu + Transparent

Pevná stena určená na kombinovanie sa zalamovacím dverami BLDZ2 zo série Blix. Umožňuje vytvoriť obdĺžnikový alebo aj štvorcový sprchovací kút.


Séria Blix

Praktický a páčivý

Sprchový kút Blix predstavuje to najlepšie v pomere vysokej kvality a výhodnej ceny. Jeho poctivé spracovanie a moderný dizajn sú dosiahnuteľné pre každého bežného zákazníka a vždy prinášajú množstvo praktických výhod.

Sprchové kúty a dvere Blix

Príjemná obsluha

Posuvný systém sprchového kúta Blix je veľmi tichý a spoľahlivý, lebo je v spodnej časti vybavený mechanizmom SilentRun, ktorý zabraňuje zadrhávaniu a kríženiu posuvných dielov. Predstavuje tak doživotný sľub bezporuchového a tichého chodu vášho sprchového kúta.


Sprchové kúty a dvere Blix

Jednoduché čistenie

Jemným stlačením vypínacieho mechanizmu v spodnej časti posuvných dverí je možné dverové krídlo odkloniť a prípadne aj celé vybrať. Nezostávajú tak žiadne nedostupné miesta, ktoré by sa nedali ľahko vyčistiť. Údržbu sprchového kúta vám ďalej zjednoduší univerzálny a jemný prostriedok RAVAK Cleaner určený na čistenie všetkých kúpeľňových povrchov.


Sprchové kúty a dvere Blix

Pre všetky životné etapy

Až dva metre široké sprchové dvere vhodné napríklad aj na spoločné sprchovanie dvoch zamilovaných, štvrťkruhové sprchové kúty, ktoré poslúžia hlavne v menších kúpeľniach, ale aj kút so zníženou výškou vhodný na kombináciu s hlbokou sedacou vaničkou, vyvinutou predovšetkým na kúpanie malých detí či seniorov – sprchové kúty Blix môžu byť s vami celý život.

Technické informácie

  • rozmery: 80, 90 cm
  • farebné prevedenie: rám - lesklý alubright; madlá v prevedení chróm
  • výplň z bezpečnostného skla: 6 mm; transparent
  • výška výrobku: 190 cm
  • záruka: 5 rokov

Výrobok tvorí jeden pevný diel. Montuje sa do obloženého rohu kúpeľne (v kombinácii so sprchovými dverami BLDZ2) na vaničky RAVAK Aneta, Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome alebo priamo na podlahu so zabudovaným odtokovým žľabom či podlahovou vpusťou. Pevná stena nie je určená na samostatné použitie. Kombináciou sprchových dverí s dvoma pevnými stenami typu BLPSZ vytvoríte sprchovací kút v tvare "U". Pevnú stenu a sprchové dvere vieme riešiť aj na mieru.

5 rokov zárukaHrúbka skla 6 mmOchrana skla AntiCalc
Pevná stena Blix BLPSZ

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X93H40C00Z1 BLPSZ 80, lesk+transparent 196,-
X93H70C00Z1 BLPSZ 90, lesk+transparent 208,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.

Na stiahnutie