Youtube Instagram

Sprchovanie

Riešenia na mieru - atypyMáte neštandardne riešenú kúpeľňu? Nezmestí sa vám do nej sprchový kút s klasickými rozmermi? Riešenie sa vždy nájde!

Jednou z najčastejších požiadaviek na výrobu neštandardných výrobkov sú sprchové kúty a dvere alebo vaňové zásteny a dvere do podkrovných miestností, tzv. šikminy. Rovnako aj rozšírenie, zúženie či skrátenie výrobku podľa vášho želania nebýva problém, hoci aj v týchto prípadoch sa môžu vyskytnúť určité obmedzenia.

Vyskúšajte náš Konfigurátor riešení na mieru, ktorý vám pomôže vyriešiť atypickú výšku či šírku sprchového kútu, sprchových dverí, pevnej steny alebo vaňovej zásteny / dverí. Tento program vám umožní postupne si namodelovať žiadané riešenie podľa tvarov, rozmerov, farby rámov / pántov a výplní. Nadefinovaný výrobok spolu s cenovou kalkuláciou potom pohodlne odošlete ako objednávku a naši pracovníci vás budú v krátkej dobe kontaktovať.

Ak potrebujete vyriešiť šikminy, výrezy, neštandardné oblúky, bezbariérové vstupy a iné, kontaktujte nás prosím na obchod@ravak.sk.