Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Sprchovanie

Sprchové vaničky Galaxy Pro 10°

Ploché vaničky z liateho mramoru určené na kombinovanie najmä s kúpeľňovým konceptom 10°. Vďaka pootočeniu vnútornej plochy o 10° poskytujú nové odkladacie priestory na kozmetiku.

Sprchové vaničky Galaxy Pro 10°

Dizajnovo zladené

Modelový rad vaničiek Galaxy Pro 10° nadväzuje na hlavnú myšlienku konceptu výrobkov 10° pre celú kúpeľňu. Zahŕňa ako unikátnu asymetrickú vaničku vyvinutú priamo pre obdĺžnikový asymetrický sprchovací kút 10°, ale aj štvorcové a obdĺžnikové vaničky, ktoré princíp pootočenia o 10° využívajú pre dosiahnutie nových odkladacích plôch mimo zóny došliapnutia.


Sprchové vaničky Galaxy Pro 10°

Nízke

Vaničky z radu Galaxy Pro podporujú odstraňovanie bariér v kúpeľni. Ich ploché dno s veľmi nízkym okrajom umožňuje vaničky jednoducho zapúšťať alebo ich uložiť na podlahu, ktorá tak zostane veľmi celistvá a esteticky aj funkčne nerušená.


Sprchové vaničky Galaxy Pro 10°

Odolné

Liaty mramor vzniká zo zmesi rozomletého dolomitu a živice. Vaničky preto majú jedinečnú pevnosť, sú húževnaté a neporézne, takže sú odolné aj voči usadzovaniu baktérií a plesní. V porovnaní s inými materiálmi liaty mramor pôsobí aj pocitovo teplejším dojmom, kontakt s liatou vaničkou je tak príjemnejší.