Youtube Instagram

Vodovodné batérie

Umývadlová podomietková batéria Chrome

CR 019.00 Umývadlová podomietková batéria

Umývadlová páková batéria s podomietkovou inštaláciou. Necháva viac priestoru na umývadle, ktoré sa tak aj ľahšie udržiava. Vyvážený moderný dizajn batérií Chrome ideálne ladí so štýlom celého rovnomenného konceptu, ale skvele vyzerá aj v každej modernej kúpeľni.


Séria Chrome

Originálny štýl

Minimalistické, ale aj napriek tomu priateľsky pôsobiace vďaka zaoblenej línii zodpovedajúcej štýlovej línii kúpeľňového konceptu Chrome. Originálny dizajn, ktorý inde nenájdete, im dodalo úspešné štúdio Nosal Design, ktoré bolo za kúpeľňový koncept vrátane batérií nominované na cenu Czech Grand Design.

Vodovodné batérie Chrome

Komplexný sortiment

Ponuka zahŕňa nielen umývadlové, ale aj bidetové, vaňové, sprchové, drezové a pre inštalačné teleso R-box i podomietkové batérie.


Vodovodné batérie Chrome

Jedinečnosť

Autorský dizajn, ktorý inde nenájdete, dodalo batériám Chrome úspešné štúdio Nosal Design, ktoré bolo za kúpeľňový koncept vrátane batérií nominované na cenu Czech Grand Design. Technická jedinečnosť batérií je výrazná napríklad pri vaňových modeloch Chrome, ktoré ponúkajú výklopné ramienko. Pri nepoužívaní pôsobí ako kompaktný šperk zdobiaci kúpeľňu, pri vyklopení ramienka umožňuje jednoducho napúšťať vaňu.


Vodovodné batérie Chrome

Zladené príslušenstvo

K vodovodným batériám Chrome patrí i široký výber príslušenstva, kde je pridanou hodnotou k jeho kvalite i dokonale zladený dizajn.

Technické informácie

  • páková batéria s podomietkovou inštaláciou pomocou R-boxu pre nástennú montáž
  • dĺžka výtokového ramienka 230mm
  • kartuša (priemer, materiál): 35 mm, keramická
  • R-box súčasťou balenia
  • záruka na batériu: 5 rokov
  • vhodné: k umývadlám na dosku

Pre ucelené riešenie a dizajnový súlad kúpeľne odporúčame batérie Chrome kombinovať s ostatnými výrobkami konceptu Chrome a ďalším príslušenstvom RAVAK. Na vonkajšie čistenie odporúčame používať prípravok RAVAK Cleaner Chrome. Základné teleso R-box pre podomietkovú inštaláciu tejto batérie je súčasťou batérie. R-box obsahuje materiál na prichytenie na stenu, nezahŕňa prípojky na vedenie vody ani iný vodoinštalačný materiál. R-box obsahuje pracovný plastový krycí diel vnútorného tela batérie uloženého v R-boxe, ktorý aj pri demontáži vrchného dielu batérie zachováva v kúpeľni plne funkčný rozvod vody. Prostredníctvom tohto plastového dielu je možné rozvod vody odvzdušniť bez odstávky vody. R-box má jasne šípkou označenú hornú časť výrobku pre správnu orientáciu vlastného tela batérie.

5 rokov zárukaKonceptyRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (perlátor)SoftMove
Umývadlová podomietková batéria Chrome

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X070093 CR 019.00 Umývadlová podomietková batéria 280,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.