Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Vodovodné batérie

Umývadlová podomietková batéria Chrome

Umývadlová podomietková batéria

CR 019.00CR.O1 / CR 019.20BL.O1
Umývadlová páková batéria s podomietkovou inštaláciou. Necháva viac priestoru na umývadle, ktoré sa tak aj ľahšie udržiava. Vyvážený moderný dizajn batérií Chrome ideálne ladí so štýlom celého rovnomenného konceptu, ale skvele vyzerá aj v každej modernej kúpeľni. Vyberiete si tradičnú chrómovú batériu, alebo dáte prednosť modernému trendu čiernej farby?


Séria Chrome

Nadčasovosť, ktorá rozjasní deň

Krása lesklého alebo čierneho kovu a upokojujúci zvuk vody. To sú batérie Chrome. Geometria oválu a rovný povrch, ktorý im dalo úspešné štúdio Nosal Design. Chrome je minimalistická hra kontrastov, ku ktorej sa budete neustále vracať. Batérie sú súčasťou konceptu, ktorý je tak premyslený a komplexný, že získal nomináciu na Czech Grand Design. Vďaka svojim tvarom sú vhodné do každej kúpeľne.

Vodovodné batérie Chrome

Komplexný sortiment

Ponuka zahŕňa nielen umývadlové, ale aj bidetové, vaňové, sprchové, drezové a pre inštalačné teleso R-box i podomietkové batérie.


Vodovodné batérie Chrome

Jedinečnosť

Autorský dizajn, ktorý inde nenájdete, dodalo batériám Chrome úspešné štúdio Nosal Design, ktoré bolo za kúpeľňový koncept vrátane batérií nominované na cenu Czech Grand Design. Technická jedinečnosť batérií je výrazná napríklad pri vaňových modeloch Chrome, ktoré ponúkajú výklopné ramienko. Pri nepoužívaní pôsobí ako kompaktný šperk zdobiaci kúpeľňu, pri vyklopení ramienka umožňuje jednoducho napúšťať vaňu.


Vodovodné batérie Chrome

Zladené príslušenstvo

K vodovodným batériám Chrome patrí i široký výber príslušenstva, kde je pridanou hodnotou k jeho kvalite i dokonale zladený dizajn.

Technické informácie

 • páková batéria s podomietkovou inštaláciou pomocou R-boxu pre nástennú montáž
 • dĺžka výtokového ramienka 230 mm
 • kartuša (priemer, materiál): 35 mm, keramická
 • farebné prevedenie: 
  • CR: chrome - chróm
  • BL: black - čierna
 • R-box súčasťou balenia
 • záruka na batériu: 5 rokov
 • vhodné: k umývadlám na dosku

Pre ucelené riešenie a dizajnový súlad kúpeľne odporúčame batérie Chrome kombinovať s ostatnými výrobkami konceptu Chrome a ďalším príslušenstvom RAVAK. Na vonkajšie čistenie odporúčame používať prípravok RAVAK Cleaner Chrome. Základné teleso R-box pre podomietkovú inštaláciu tejto batérie je súčasťou batérie. R-box obsahuje materiál na prichytenie na stenu, nezahŕňa prípojky na vedenie vody ani iný vodoinštalačný materiál. R-box obsahuje pracovný plastový krycí diel vnútorného tela batérie uloženého v R-boxe, ktorý aj pri demontáži vrchného dielu batérie zachováva v kúpeľni plne funkčný rozvod vody. Prostredníctvom tohto plastového dielu je možné rozvod vody odvzdušniť bez odstávky vody. R-box má jasne šípkou označenú hornú časť výrobku pre správnu orientáciu vlastného tela batérie.

5 rokov zárukaKonceptyRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (perlátor)SoftMove
Umývadlová podomietková batéria Chrome

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X070093 CR 019.00CR.O1 Umývadlová podomietková batéria, chróm 280,-
X070430 CR 019.20BL.O1 Umývadlová podomietková batéria, čierna 324,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.