Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Vodovodné batérie

Umývadlová stojacia batéria 310 mm

Umývadlová stojacia batéria Chrome 310 mm, bez výpuste

CR 015.00CR / CR 015.20BL
Batéria v extra predĺženej výške sa skvele hodí aj k umývadlám na dosku. Geometriu oválu a rovného povrchu zabezpečilo úspešné štúdio Nosal Design, rovnako ako koncept s rovnakým názvom. Chrome je minimalistická hra kontrastov, ku ktorej sa budete neustále vracať. Vyberiete si tradičnú chrómovú batériu, alebo dáte prednosť modernému trendu čiernej farby?Séria Chrome

Nadčasovosť, ktorá rozjasní deň

Krása lesklého alebo čierneho kovu a upokojujúci zvuk vody. To sú batérie Chrome. Geometria oválu a rovný povrch, ktorý im dalo úspešné štúdio Nosal Design. Chrome je minimalistická hra kontrastov, ku ktorej sa budete neustále vracať. Batérie sú súčasťou konceptu, ktorý je tak premyslený a komplexný, že získal nomináciu na Czech Grand Design. Vďaka svojim tvarom sú vhodné do každej kúpeľne.

Vodovodné batérie Chrome

Komplexný sortiment

Ponuka zahŕňa nielen umývadlové, ale aj bidetové, vaňové, sprchové, drezové a pre inštalačné teleso R-box i podomietkové batérie.


Vodovodné batérie Chrome

Jedinečnosť

Autorský dizajn, ktorý inde nenájdete, dodalo batériám Chrome úspešné štúdio Nosal Design, ktoré bolo za kúpeľňový koncept vrátane batérií nominované na cenu Czech Grand Design. Technická jedinečnosť batérií je výrazná napríklad pri vaňových modeloch Chrome, ktoré ponúkajú výklopné ramienko. Pri nepoužívaní pôsobí ako kompaktný šperk zdobiaci kúpeľňu, pri vyklopení ramienka umožňuje jednoducho napúšťať vaňu.


Vodovodné batérie Chrome

Zladené príslušenstvo

K vodovodným batériám Chrome patrí i široký výber príslušenstva, kde je pridanou hodnotou k jeho kvalite i dokonale zladený dizajn.

Technické informácie

 • výška batérie: 310 mm, ExtraComfort Zone - extra predĺžená výška
 • kartuša (priemer, materiál): 35 mm, keramická
 • farebné prevedenie: 
  • CR: chrome - chróm
  • BL: black - čierna
 • pripojovacie hadičky: áno
 • výpusť: bez výpuste
 • záruka na batériu: 5 rokov
 • vhodné: ku klasickým umývadlám, ale aj k umývadlám na dosku

Pre ucelené riešenia a dizajnový súlad kúpeľne odporúčame batérie Chrome kombinovať s ostatnými výrobkami konceptu Chrome a ďalším príslušenstvom RAVAK. Na vonkajšie čistenie odporúčame používať prípravok RAVAK Cleaner Chrome.

5 rokov zárukaKonceptyEasyFixRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (perlátor)SoftMove
Umývadlová stojacia batéria 310 mm

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X070100 CR 015.00CR Umývadlová stojacia batéria 310 mm, chróm 248,-
X070429 CR 015.20BL Umývadlová stojacia batéria 310 mm, čierna 292,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.