Youtube Instagram

Vaňa Freedom O

Akrylátová voľne stojaca vaňa Freedom O

Sloboda je stav mysle. Vykročte do novej dimenzie, v ktorej pravidlá určujete vy. Umiestnite vaňu do priestoru a zvoľte si pre kúpeľ tú stranu vane, z ktorej máte lepší výhľad. Ideálne pre kúpeľ vo dvojici. Neobmedzujte se. Relaxujte. Oblý tvar v nás vzbuzuje pocit bezpečia a podporuje uvoľnenie. Voľne stojaca vaňa s mäkkými líniami vám zaistí prirodzený spôsob odpočinku. Kvalitný akrylát, z ktorého je vaňa vyrobená, poskytuje mnoho praktických výhod. Je pocitovo teplejšia a pomalšie vychladne, predstavuje preto komfortné zázemie pre dlhý relaxačný kúpeľ. Vďaka menšej váhe materiálu sa s vaňou jednoduchšie manipuluje pri jej zabudovávaní. Vaňa Freedom O je svojim symetrickým tvarom a dostatočnými rozmermi vhodná k spoločným kúpeľom.

Záruka

Série

Sloboda je stav mysle

Vykročte do novej dimenzie, v ktorej pravidlá určujete vy. Voľne stojaca vaňa je dominantou kúpeľne a stane sa najobľúbenejším miestom na trávenie voľného času. Ak umiestnite vaňu do priestoru, môžete si pre kúpeľ zvoliť tú stranu, z ktorej máte lepší výhľad. Neobmedzujte sa. Relaxujte v solitérnych vaniach RAVAK a užite si pocit slobody.

Solitérne vaňa vám bude slúžiť desiatky rokov, vyberte si tú, ktorá je vám najsympatickejšia. Nádychom romantiky a výnimočným pohodlím pre partie hrudníka, rúk, krku a hlavy vás nadchne vaňa Ypsilon. Vaňa Solo moderne kombinuje základné línie obdĺžnikového dna a oválnej hornej časti tak, aby vyhovela všetkým milovníkom minimalizmu. Pozvoľne oblé krivky u vane Freedom O navodzujú v kúpeľni upokojujúcu atmosféru a príjemne objímajú telo. Nedovolí Vám dispozícia kúpeľne umiestnenie vane do priestoru? Nevadí, o svoj luxus neprídete. Máme pre Vás vaňu Freedom W, ktorej prednosti najlepšie vyniknú, keď ju umiestnite k stene.

Voľne stojace vane RAVAK

Nová dimenzia relaxácie

Vyskúšajte si tentoraz kúpeľ uprostred priestoru a zažite novú dimenziu pri trávení voľného času. Už nebudete chcieť chodiť von, vaša kúpeľňa vám bude stačiť.


Voľne stojace vane RAVAK

Pre spoločné zážitky

Máloktorá vaňa je taká vhodná na kúpanie vo dvojici ako voľne stojacie vane. Rovnaký sklon ich chrbtových častí na oboch stranách, odtok umiestnený uprostred, aby nikoho neobmedzoval, a možnosť umiestniť vaňu kamkoľvek vám zaistí nezabudnuteľné zážitky vo dvojici.


Voľne stojace vane RAVAK

Domyslený efekt

Značka RAVAK ponúka iba výrobky domyslené do každého detailu. Preto aj k tejto vysokoefektnej akrylátovej vani ponúka ako praktický detail batériu zabudovateľnú do podlahy, ktorá s ňou tvorí dizajnový celok a robí ju nezávislou od rozvodov vody v kúpeľni.

Technické informácie

  • rozmery: 169 x 80 cm
  • materiál: liaty akrylát
  • varianta vystuženie: LA - sklolaminát
  • objem: 285 l, brutto hmotnosť 47 kg
  • prevedenie: voľne stojace
  • vaňová zástena: nie
  • vaňový odtokový komplet je súčasťou vane
  • záruka: 10 rokov

Vaňu nemožno doplniť vaňovou zástenou. Všetok rozvod musí byť vedený podlahou (ako odpadový, tak aj prívody vody pre podlahovú batériu). Nožičky, prepad a pileta sú súčasťou balenia. K vani ponúkame i voľne stojacu batériu FM 080.00 zabudovateľnú do podlahy.

10 rokov zárukaObjem 285 lHmotnosť 47 kg
Vaňa Freedom O

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
XC00100020 1690 x 800 Vaňa FREEDOM O 1690x800 biela voľne stojaca 1 692,00
X070059 FM 080.00 Vaňová batéria do podlahy 632,-

Dodacia lehota je do 14 dní, pokiaľ nie je uvedené inak.

Na stiahnutie

3,1 MB