Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Kúpanie

Vaňa Freedom Corner

Akrylátová voľne stojaca vaňa Freedom Corner do rohu

Elegantné rohové riešenie
Prepája prednosti voľne stojacej a asymetrickej vane. Svojim dizajnom je určená na inštaláciu do rohu, čím sa stáva zaujímavou solitérnou vaňou v rohovom variante. Vďaka tomu ozdobí aj menšie kúpeľne. Hrana je zakončená elegantným oblúkom, ktorý poskytne okolo vane väčší a bezpečnejší priestor. Rozšírený okraj využijete ako odkladací priestor pre všetko, čo potrebujete. Vaňa vás objíme jemnými líniami. Zaoblené hrany sa mierne rozširujú tak, že sa môžete prirodzene oprieť do tvaru oválu a uvoľníte svoje ramená.
Odtok a krytka prepadu v tvare obdĺžnikovej štrbiny sú na výber v nerezovom, bielej alebo čiernom prevedení.


Séria

Sloboda je stav mysle

Vykročte do novej dimenzie, v ktorej vy určujete pravidlá. Voľne stojaca vaňa je dominantou kúpeľne a stane sa vaším najobľúbenejším miestom na trávenie voľného času. Ak umiestnite vaňu do priestoru, môžete si pre kúpeľ zvoliť tú stranu, z ktorej máte lepší výhľad. Neobmedzujte sa. Relaxujte vo voľne stojacich (solitérnych) vaniach RAVAK a užite si pocit slobody.

Voľne stojaca (solitérna) vaňa vám bude slúžiť desiatky rokov, vyberte si teda tú, ktorá vás najviac osloví. Nádychom romantiky a výnimočným pohodlím pre oblasti hrudníka, rúk, krku a hlavy vás nadchne vaňa Ypsilon. Vaňa Solo moderne kombinuje línie obdĺžnikového dna a oválnej hornej časti tak, aby vyhovela všetkým milovníkom minimalizmu. Pozvoľne oblé krivky vane Freedom O navodzujú v kúpeľni upokojujúcu atmosféru a príjemne obopínajú telo.
Neumožňuje Vám dispozícia kúpeľne umiestnenie vane do priestoru? Nevadí, o svoj luxus neprídete. Máme pre vás vaňu Ypsilon Wall, ktorej prednosti najlepšie vyniknú, ak ju umiestnite k stene.
Vaňu k stene Freedom Wall ponúkame aj vo variante s čiernym plášťom.

Voľne stojace vane RAVAK

Nová dimenzia relaxácie

Vyskúšajte si tentoraz kúpeľ uprostred priestoru a zažite novú dimenziu pri trávení voľného času. Už viac nebudete chcieť chodiť von, vaša kúpeľňa vám bude stačiť.


Voľne stojace vane RAVAK

Pre spoločné zážitky

Máloktorý typ vane je natoľko vhodný na kúpanie vo dvojici ako voľne stojaca vaňa. Rovnaký sklon jej chrbtových častí na oboch stranách, odtok umiestnený uprostred tak, aby nikoho neobmedzoval, ako aj možnosť umiestniť vaňu kamkoľvek v priestore, vám dožičí nezabudnuteľné zážitky vo dvojici. Krytka prepadu a odpadu v chrómovom alebo čiernom variante.


Voľne stojace vane RAVAK

Domyslený efekt

Vaňa Freedom Wall a Ypsilon Wall sú varianty vaní určené na umiestnenie k stene, preto sa hodia aj do menších kúpeľní. Širší okraj pri stene dovolí odložiť si všetko, čo je potrebné na spokojnú relaxáciu. Vďaka čiernemu plášťu je vaňa Freedom Wall ľahko kombinovateľná s ostatným vybavením kúpeľne.

Technické informácie

  • rozmery: 170 x 80 cm
  • materiál: liaty akrylát
  • varianta vystuženie: LA - sklolaminát
  • objem: 295 l, brutto hmotnosť 60 kg
  • prevedenie: voľne stojace - levé a pravé (L/P)
  • vaňová zástena: nie
  • vaňový odtokový komplet je súčasťou vane
  • krytka prepadu a odtoku: chróm / čierna / biela
  • záruka: 10 rokov

Vaňu nemožno doplniť vaňovou zástenou. Všetok rozvod musí byť vedený podlahou (ako odpadový, tak aj prívody vody pre podlahovú batériu). Nožičky, prepad a pileta sú súčasťou balenia. 

10 rokov zárukaObjem 295 lHmotnosť 60 kg
Vaňa Freedom Corner

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
XC00100040 1700x800 Vaňa FREEDOM Corner R 1700x800 biela voľne stojaca, krytka prepadu a odtoku chróm 2 051,00
XC00100041 Vaňa FREEDOM Corner L 1700x800 biela voľne stojaca, krytka prepadu a odtoku chróm 2 051,00
XC00100042 Vaňa FREEDOM Corner R 1700x800 biela voľne stojaca, krytka prepadu a odtoku čierna 2 091,00
XC00100043 Vaňa FREEDOM Corner L 1700x800 biela voľne stojaca, krytka prepadu a odtoku čierna 2 091,00
XC00100048 Vaňa FREEDOM Corner R 1700x800 biela voľne stojaca, krytka prepadu a odtoku biela 2 091,00
XC00100049 Vaňa FREEDOM Corner L 1700x800 biela voľne stojaca, krytka prepadu a odtoku biela 2 091,00

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.