Youtube Instagram

Vaňa Solo

Vaňa Solo 

Výnimočná kombinácia dvoch základných geometrických tvarov vytvára harmonický celok. Obdĺžnikova základňa vani dodáva vizuálnu stabilitu, oválne horné partie umocňujú pocit pokoja a relaxácie. Vaňa Solo priťahuje pozornosť minimalistickým výrazom a nezávislosťou na priestore, ale hlavne pre svoj suverénne čistý štýl. Perfektne poslúži pre pokojnú meditáciu aj dvom osobám naraz. S tvarom vane korešponduje aj umývadlo na dosku vyrobené z liateho mramoru a dotvára tak esteticky vyvážený jednotný celok.

Ocenenie pre vaňu Solo:
Ocenění pro vanu Solo

Záruka

Série

Sloboda je stav mysle

Vykročte do novej dimenzie, v ktorej pravidlá určujete vy. Voľne stojaca vaňa je dominantou kúpeľne a stane sa najobľúbenejším miestom na trávenie voľného času. Ak umiestnite vaňu do priestoru, môžete si pre kúpeľ zvoliť tú stranu, z ktorej máte lepší výhľad. Neobmedzujte sa. Relaxujte v solitérnych vaniach RAVAK a užite si pocit slobody.

Solitérne vaňa vám bude slúžiť desiatky rokov, vyberte si tú, ktorá je vám najsympatickejšia. Nádychom romantiky a výnimočným pohodlím pre partie hrudníka, rúk, krku a hlavy vás nadchne vaňa Ypsilon. Vaňa Solo moderne kombinuje základné línie obdĺžnikového dna a oválnej hornej časti tak, aby vyhovela všetkým milovníkom minimalizmu. Pozvoľne oblé krivky u vane Freedom O navodzujú v kúpeľni upokojujúcu atmosféru a príjemne objímajú telo. Nedovolí Vám dispozícia kúpeľne umiestnenie vane do priestoru? Nevadí, o svoj luxus neprídete. Máme pre Vás vaňu Freedom W, ktorej prednosti najlepšie vyniknú, keď ju umiestnite k stene.

Voľne stojace vane RAVAK

Nová dimenzia relaxácie

Vyskúšajte si tentoraz kúpeľ uprostred priestoru a zažite novú dimenziu pri trávení voľného času. Už nebudete chcieť chodiť von, vaša kúpeľňa vám bude stačiť.


Voľne stojace vane RAVAK

Pre spoločné zážitky

Máloktorá vaňa je taká vhodná na kúpanie vo dvojici ako voľne stojacie vane. Rovnaký sklon ich chrbtových častí na oboch stranách, odtok umiestnený uprostred, aby nikoho neobmedzoval, a možnosť umiestniť vaňu kamkoľvek vám zaistí nezabudnuteľné zážitky vo dvojici.


Voľne stojace vane RAVAK

Domyslený efekt

Značka RAVAK ponúka iba výrobky domyslené do každého detailu. Preto aj k tejto vysokoefektnej akrylátovej vani ponúka ako praktický detail batériu zabudovateľnú do podlahy, ktorá s ňou tvorí dizajnový celok a robí ju nezávislou od rozvodov vody v kúpeľni.

Technické informácie

  • rozmery: 178 x 80 cm
  • materiál: liaty akrylát
  • variant vystuženia: LA - sklolaminát
  • objem: 310 l, brutto hmotnosť: 67 kg
  • prevedenie: voľne stojace
  • vaňová zástena: nie
  • záruka: 10 rokov
  • vaňový odtokový komplet je súčasťou vane

Vaňu nemožno doplniť vaňovou zástenou. Všetok rozvod musí byť vedený podlahou (ako odpadový, tak prívod vody pre podlahovú batériu). Vaňový odtokový komplet (tj. prepad, pileta, sifón, zápachová uzávera) a podpora (nožičky) sú súčasťou balenia. K vani ponúkame aj vaňovú batériu do podlahy Chrome CR 080.00.

10 rokov zárukaObjem 310 lHmotnosť 67 kg
Vaňa Solo

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
XC00100025 1780 x 800 Vaňa SOLO 1780X800 snowwhite voľne stojace 1 767,00

Dodacia lehota je do 14 dní, pokiaľ nie je uvedené inak.

Na stiahnutie

6,6 MB