Youtube Instagram

Vaňa Ypsilon

Vaňa Ypsilon - voľne stojaca akrylátová vaňa

Nová dimenzia pohodlia v solitérnej vani. Názov Ypsilon dostala podľa siluety, ktorá spomínané písmeno pripomína svoju jemne zalomenou priamkou. Strohú symetriu tvarov zjemnil dizajnér citlivým poňatím vonkajších línií s až romantickým vyznením. Nekomplikovaným tvarom vaňa zodpovedá súčasnému modernému dizajnu, zároveň ale poskytuje novú dimenziu pohodlia. Vaňa Ypsilon sa v oblasti ramien ľahko rozpína do strán a nabáda tak k pohodlnému položeniu rúk, otvorenie hrudníka a na relaxáciu krku i hlavy. Komfort pri ležaní vo vani Ypsilon v kombinácii s účinkami teplého kúpeľa dodávajú telu jedinečný pocit voľnosti.

Záruka
Ospravedlňujeme sa, produkt je aktuálne nedostupný.

Séria

Sloboda je stav mysle

Vykročte do novej dimenzie, v ktorej vy určujete pravidlá. Voľne stojaca vaňa je dominantou kúpeľne a stane sa vaším najobľúbenejším miestom na trávenie voľného času. Ak umiestnite vaňu do priestoru, môžete si pre kúpeľ zvoliť tú stranu, z ktorej máte lepší výhľad. Neobmedzujte sa. Relaxujte vo voľne stojacich (solitérnych) vaniach RAVAK a užite si pocit slobody.

Voľne stojaca (solitérna) vaňa vám bude slúžiť desiatky rokov, vyberte si teda tú, ktorá vás najviac osloví. Nádychom romantiky a výnimočným pohodlím pre oblasti hrudníka, rúk, krku a hlavy vás nadchne vaňa Ypsilon. Vaňa Solo moderne kombinuje línie obdĺžnikového dna a oválnej hornej časti tak, aby vyhovela všetkým milovníkom minimalizmu. Pozvoľne oblé krivky vane Freedom O navodzujú v kúpeľni upokojujúcu atmosféru a príjemne obopínajú telo.
Neumožňuje Vám dispozícia kúpeľne umiestnenie vane do priestoru? Nevadí, o svoj luxus neprídete. Máme pre vás vaňu Freedom W, ktorej prednosti najlepšie vyniknú, ak ju umiestnite k stene.

Voľne stojace vane RAVAK

Nová dimenzia relaxácie

Vyskúšajte si tentoraz kúpeľ uprostred priestoru a zažite novú dimenziu pri trávení voľného času. Už viac nebudete chcieť chodiť von, vaša kúpeľňa vám bude stačiť.


Voľne stojace vane RAVAK

Pre spoločné zážitky

Máloktorý typ vane je natoľko vhodný na kúpanie vo dvojici ako voľne stojaca vaňa. Rovnaký sklon jej chrbtových častí na oboch stranách, odtok umiestnený uprostred tak, aby nikoho neobmedzoval, ako aj možnosť umiestniť vaňu kamkoľvek v priestore, vám dožičí nezabudnuteľné zážitky vo dvojici.


Voľne stojace vane RAVAK

Domyslený efekt

Značka RAVAK ponúka iba výrobky domyslené do každého detailu. Preto aj k tejto vysoko efektnej akrylátovej vani ponúka ako praktický detail batériu zabudovateľnú do podlahy, ktorá s ňou tvorí dizajnový celok a robí ju nezávislou od rozvodov vody v stenách kúpeľne.

Technické informácie

  • rozmery: 180 x 80 cm
  • materiál: liaty akrylát
  • varianta vystuženie: LA - sklolaminát
  • objem: 270 l, brutto hmotnosť 55 kg
  • prevedenie: voľne stojace
  • vaňová zástena: nie
  • vaňový odtokový komplet je súčasťou vane
  • záruka: 10 rokov

Vaňu nemožno doplniť vaňovou zástenou. Všetok rozvod musí byť vedený podlahou (ako odpadový, tak prívody vody pre podlahovú batériu). Vaňový odtokový komplet (tj. prepad, pileta, sifón, zápachová uzávera) a podpora (nožičky) sú súčasťou balenia. K vani ponúkame aj voľne stojace batériu FM 080.00 zabudovateľné do podlahy.

10 rokov zárukaObjem 270 lHmotnosť 55 kg
Vaňa Ypsilon

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
XC00100026 1800x800 Vaňa YPSILON 1800x800 snowwhite voľne stojaca 1 893,00 Kúpiť
X070059 FM 080.00 Vaňová batéria do podlahy 655,-
This product is being prepared for you, so it is not possible to order it at the moment.

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.
Dodacia lehota je do 14 dní, pokiaľ nie je uvedené inak.