Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Sprchovanie

Vaničkový sifón Sabina

Vaničkový sifón Sabina

Riešenie na mieru pre hlbokú sedaciu vaničku. Obsahuje prepad s kovovou chrómovanou krytkou.


Séria

Bez sifónu by nemohla žiadna sprchová vanička plniť svoj účel odvádzať vodu pri sprchovaní. Pretože vanička tvorí pevne zabudovanú súčasť kúpeľne, vyberajte odtoky len z tých najkvalitnejších materiálov, ktoré skutočne vydržia.

Vaničkové sifóny RAVAK Basic, Standard a Professional majú priemer 90 mm a zaisťujú odtekanie 30 l vody za minútu. To umožňuje ich použitie v sprchovom kúte aj s hydromasážnym panelom. Všetky vaničkové sifóny RAVAK sú čistiteľné zvonka, čo je základným predpokladom na ich použitie pre vaničky inštalované „napevno“. Sifóny Standard a Professional sa líšia druhom materiálu krytky sifónu. Sifón Professional je vybavený kovovou krytkou, zatiaľ čo pri sifóne Standard je použitý pokovovaný plast. Tieto sifóny odporúčame pre vaničky Galaxy Pro. Pre hlboké sedacie vaničky Sabina ponúkame sifón Sabina s otvorom pre sifón aj prepad s priemerom 52 mm. Odtok vody z vaničky sa tu ovláda pomocou tzv. ClickClak systému (stlačením sifónu sa odtok zastaví a opätovným stlačením sa zasa otvorí).

Dostatočný objem odtoku
Sifóny RAVAK dokážu odviesť minimálne 30 litrov vody za minútu. To znamená, že si poradia aj v sprchovom kúte vybavenom napríklad hydromasážnym panelom.

Ľahko čistiteľné
Ľahká dostupnosť a čistiteľnosť sifónu je pre váš pokoj a dlhodobú istotu zásadná. Nemusíte tak žiť v obavách, že sa sifón zanesie a bude potrebné problematicky zháňať inštalatéra.

Pre každý model vaničiek RAVAK
Sifóny RAVAK sú dostupné v troch druhoch. Tak zaručujú, že ku každému modelu vaničky nájdete odtok, ktorý vám bude najlepšie vyhovovať.

Technické informácie

Odtok vody z vaničky je ovládaný pomocou tzv. Click-Clack systému (stlačením sifónu sa odtok zastaví a opätovným stlačením sa odtok otvorí). Vaničkový sifón Sabina je vhodný pre sprchové vaničky hlboké, sedacie, Sabina. K sifónu je možné dokúpiť sifónovoú redukciu, ktorá redukuje rozmerové rozdiely medzi priemermi 40 mm a 50 mm.

3 roky záruka
Vaničkový sifón Sabina

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X01304 Sifónová redukcia 40/50 mm 3,-
X01315 Vaničkový sifón Sabina 36,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.