Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Vodovodné batérie

Vaňová nástenná batéria Chrome 150 mm

Vaňová nástenná batéria Chrome 150 mm

CR 022.00CR / CR 022.20BL
Originálny spôsob napúšťania vane, v ktorom sa snúbi design a funkcia. V základnej polohe batéria nezaberá žiadny priestor naviac. Pohybom páky dôjde k prepnutiu na sprchu, vyklopením ramienka sa začína napúšťať vaňa. Výnimočný estetický solitér pre vašu vaňu. Vyberiete si tradičnú chrómovú batériu, alebo dáte prednosť modernému trendu čiernej farby?


Séria Chrome

Nadčasovosť, ktorá rozjasní deň

Krása lesklého alebo čierneho kovu a upokojujúci zvuk vody. To sú batérie Chrome. Geometria oválu a rovný povrch, ktorý im dalo úspešné štúdio Nosal Design. Chrome je minimalistická hra kontrastov, ku ktorej sa budete neustále vracať. Batérie sú súčasťou konceptu, ktorý je tak premyslený a komplexný, že získal nomináciu na Czech Grand Design. Vďaka svojim tvarom sú vhodné do každej kúpeľne.

Vodovodné batérie Chrome

Komplexný sortiment

Ponuka zahŕňa nielen umývadlové, ale aj bidetové, vaňové, sprchové, drezové a pre inštalačné teleso R-box i podomietkové batérie.


Vodovodné batérie Chrome

Jedinečnosť

Autorský dizajn, ktorý inde nenájdete, dodalo batériám Chrome úspešné štúdio Nosal Design, ktoré bolo za kúpeľňový koncept vrátane batérií nominované na cenu Czech Grand Design. Technická jedinečnosť batérií je výrazná napríklad pri vaňových modeloch Chrome, ktoré ponúkajú výklopné ramienko. Pri nepoužívaní pôsobí ako kompaktný šperk zdobiaci kúpeľňu, pri vyklopení ramienka umožňuje jednoducho napúšťať vaňu.


Vodovodné batérie Chrome

Zladené príslušenstvo

K vodovodným batériám Chrome patrí i široký výber príslušenstva, kde je pridanou hodnotou k jeho kvalite i dokonale zladený dizajn.

Technické informácie

  • rozteč batérie: 150 mm
  • kartuša (priemer, materiál): 35 mm, keramická
  • farebné prevedenie: 
    • CR: chrome - chróm
    • BL: black - čierna
  • prevedenie: s unikátnym, otočným ramienkom
  • záruka na batériu: 5 rokov
  • vhodné: k vani Chrome i všetkým ďalším vaniam RAVAK

Pre ucelené riešenie a designový súlad kúpeľne doporučujeme batérie Chrome kombinovať s ostatnými výrobkami konceptu Chrome a ďalším príslušenstvom RAVAK. Na vonkajšie čištenie doporučujeme používať prípravok RAVAK Cleaner Chrome.

5 rokov zárukaKonceptyRavak Cleaner ChromeEasyClean (perlátor)SoftMoveAretácia prepínačaCoolFeel
Vaňová nástenná batéria Chrome 150 mm

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X070431 CR 022.20BL Vaňová nástenná batéria 150 mm, čierna 256,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.