Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Vodovodné batérie

Vodovodné batérie Eleganta

V piatich farebných prevedeniach

Dotyk rafinovanosti a elegancie

Slušná. Pôvabná. Prirodzená. Eleganta je spojením remeselnej starostlivosti a talianskeho dizajnu. Elegancia je krása, ktorá vychádza z rovnováhy. Tá sa objavuje v každom detaile. Plynulosť vody sa stretáva so stabilitou kovu. Jemné zakrivenie páky s pevnosťou tela. A výrazné výtokové ramienko so zapusteným perlátorom. To je harmónia série Eleganta.

Vodovodní baterie Eleganta, RAVAK

Ktorá je pre vás tá pravá?

Je na vás, či sa farba stane jednotiacim prvkom kúpeľne. Alebo vďaka nej úplne premeníte dojem z interiéru. Vyberte si farebný variant, ktorý vašej kúpeľni dodá šmrnc.
Batérie Eleganta dodávame v prevedeniach Chrome, White Velvet, Black Matt (čierna matná), Graphite Brushed (grafitová brúsená), Rose Gold Brushed (ružovozlatá brúsená).

Vodovodní baterie Eleganta, RAVAK

Šikovný prístup k šetreniu

Batérie vybavené funkciou BeCool šetria spotrebu teplej vody a tým aj spotrebu energie. Ako? Pohyb páky batérie totiž začína v strednej polohe a tečie z nej iba studená voda. Pri štandardných batériách sa v tejto polohe k studenej už primiešava aj voda teplá. A to často zbytočne. Tá sa pri krátkom opláchnutí rúk totiž ani nedostane von z potrubia. A vy tak platíte za niečo, čo ani nevyužijete.
Systém BeCool zaručí, že sa voda začne ohrievať, až keď to vážne chcete. Keď otočíte páku doľava. Tak sa šetria vaše peniaze aj naša planéta.

Vodovodní baterie Eleganta, RAVAK

Zamatovo biela

Dotknite sa a ucítite ten rozdiel. Nie je to len obyčajná biela. Prevedenie White Velvet vás prekvapí svojim zamatovým povrchom. Vzhľad batérie navyše neničia kvapky vody ani vodný kameň, nie sú jednoducho vidieť. Preto vydržia roky krásne a nestratia nič zo svojho dojmu. Je pre každého, kto vyznáva estetickú jednoduchosť.


Vodovodní baterie Eleganta, RAVAK

Vycibrený perlátor

Vo vnútri batérie je dômyselný perlátor s funkciou EcoFlow. Prietok je obmedzený na 5L za minútu a obohatený o vzduch. Zrejme si to ani nevšimnete, ale prejaví sa to na vašej spotrebe vody, ktorá bude nižšia ako pri bežnej batérii.


Vodovodní baterie Eleganta, RAVAK

Ozdobí aj vašu stenu

Pre milovníkov minimalistických riešení majú batérie Espirit aj rad subtílnych podomietkových modelov. K umývadlu alebo do sprchy.