Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Vodovodné batérie

Vodovodné batérie Espirit

V piatich farebných prevedeniach

Krása, ktorá odolá času

Prirodzená krása batérií Espirit vychádza zo starostlivo navrhnutých proporcií každej ich časti. Utilitárny dizajn je pevným základom ich jedinečnosti. Preto batéria Espirit vkusne doplní akúkoľvek kúpeľňu. Nebudú na seba strhávať pozornosť, ale ich krása vás bude tešiť aj po rokoch.

Vodovodní baterie Espirit

Ktorá je pre vás tá pravá?

Je na vás, či sa farba stane jednotiacim prvkom kúpeľne. Alebo vďaka nej úplne premeníte dojem z interiéru. Vyberte si farebný variant, ktorý vašej kúpeľni dodá šmrnc.
Batérie Espirit dodávame v prevedeniach Black Matt (čierna matná), Graphite Brushed (grafitová brúsená), Rose Gold Brushed (ružovozlatá brúsená), Chrome (chrómová), White Velvet (biela matná).

Vodovodní baterie Espirit

Šikovný prístup k šetreniu

Batérie vybavené funkciou BeCool šetria spotrebu teplej vody a tým aj spotrebu energie. Ako? Pohyb páky batérie totiž začína v strednej polohe a tečie z nej iba studená voda. Pri štandardných batériách sa v tejto polohe k studenej už primiešava aj voda teplá. A to často zbytočne. Tá sa pri krátkom opláchnutí rúk totiž ani nedostane von z potrubia. A vy tak platíte za niečo, čo ani nevyužijete.
Systém BeCool zaručí, že sa voda začne ohrievať, až keď to vážne chcete. Keď otočíte páku doľava. Tak sa šetria vaše peniaze aj naša planéta.

Vodovodní baterie Espirit

Zamatovo biela

Dotknite sa a ucítite ten rozdiel. Nie je to len obyčajná biela. Prevedenie White Velvet vás prekvapí svojim zamatovým povrchom. Vzhľad batérie navyše neničia kvapky vody ani vodný kameň, nie sú jednoducho vidieť. Preto vydržia roky krásne a nestratia nič zo svojho dojmu. Je pre každého, kto vyznáva estetickú jednoduchosť.


Vodovodní baterie Espirit

Vycibrený perlátor

Vo vnútri batérie je dômyselný perlátor s funkciou EcoFlow. Prietok je obmedzený na 5L za minútu a obohatený o vzduch. Zrejme si to ani nevšimnete, ale prejaví sa to na vašej spotrebe vody, ktorá bude nižšia ako pri bežnej batérii.


Vodovodní baterie Espirit

Ozdobí aj vašu stenu

Pre milovníkov minimalistických riešení majú batérie Espirit aj rad subtílnych podomietkových modelov. K umývadlu, vani alebo do sprchy.