Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Nábytok, umývadlá a wc

WC sedadlo Uni Chrome Flat, Slim, čierne

WC sedadlo Uni Chrome Slim čierne

Vyvinuté pre maximálne pohodlie aj praktický prínos. Spomaľovací systém Soft Close spríjemňuje používanie. Tvarovo a farebne ladí s čiernym WC Uni Chrome RimOff a ďalším vybavením kúpeľňového konceptu Chrome.


Séria Príslušenstvo

Sanitárna keramika už dnes predstavuje vysokosofistikované a komplexné riešenie, ktoré vám jej používanie uľahčí a spríjemní. Preto k samotným WC a bidetom RAVAK ponúkame aj široký sortiment príslušenstva, ako sú nielen toaletné sedadlá, ale aj ovládacie tlačidlá splachovania v niekoľkých farebných prevedeniach a dizajnoch, aby dokonale ladili s kúpeľňovým vybavením alebo aj s inštalačnými modulmi pre rôzne typy stien. Od jedného výrobcu tak získate všetko, čo pre vašu kúpeľňu potrebujete.

Technické informácie

  • rozmery: 360 x 445 x 61,5 mm
  • materiál: duroplast
  • spomaľovací systém SoftClose na zatváranie WC sedadla
  • jednoduché odnímanie WC sedadla pre ľahkú údržbu
  • farebné prevedenie: čierna
  • záruka: 3 rokov

Čierne extra tenké WC sedadlo Uni Chrome Flat je vyrobené z odolného duroplastu lakovaného čiernou matnou farbou. Je vybavené spomaľovacím systémom SoftClose. Antibakteriálne zloženie sedadla obmedzuje množenie baktérií a to vďaka zapracovaným zlúčeninám striebra. Je určené na čierne WC Uni Chrome RimOff.

3 roky zárukaKoncepty
WC sedadlo Uni Chrome Flat, Slim, čierne

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X01795 360 x 445 x 61,5 WC sedadlo Uni Chrome Flat, čierna 160,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.