Youtube Instagram

Nábytok, umývadlá a wc

WC sedátko Classic

WC sedadlo Classic

Vyvinuté pre maximálne pohodlie aj praktický prínos. Spomaľovací systém SoftClose spríjemňuje užívanie. Tvarovo ladí s WC zo širokého kúpeľňového konceptu Classic.

Dostupný od 03/2019.

Série Príslušenstvo

Sanitárna keramika už dnes predstavuje vysokosofistikované a komplexné riešenie, ktoré vám jej používanie uľahčí a spríjemní. Preto k samotným WC a bidetom RAVAK ponúkame i široký sortiment príslušenstva, ako sú nielen sedadlá na toalety, ale aj ovládacie tlačidlá splachovania v dvoch dizajnoch, aby dokonale ladili s kúpeľňovým vybavením, alebo i inštalačné moduly pre rôzne typy stien. Od jedného výrobcu tak získate všetko, čo pre vašu kúpeľňu potrebujete.

Technické informácie

  • rozmery (šxhxv): 365 x 445 x 40 mm
  • materiál: pevný plast
  • spomaľovací systém Soft Close na zatváranie WC sedadla
  • jednoduché odnímanie WC sedadla pre ľahkú údržbu
  • farebné prevedenie: biela
  • záruka: 3 rokov

WC sedátko Classic je z odolného bieleho plastu, vybavené spomaľovacím systémom SoftClose. Antibakteriálne zloženie sedátka obmedzuje množenie baktérií, a to vďaka zapracovaným zlúčeninám striebra. Je určené k WC Classic RimOff.
Výrobok je prispôsobený rovnomennému konceptu, ktorý zahŕňa aj niekoľko vaní, umývadiel, batérií a kúpeľňový nábytok. Aj kúpeľňu spojenú s WC tak môžete mať vybavenú v jednom štýle.

.

3 roky zárukaKoncepty

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X01672 365 x 445 x 40 WC sedadlo Classic 49,-

Dodacia lehota je 3-10 dní, ak nie je uvedené inak.

Na stiahnutie