Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Nábytok, umývadlá a wc

WC sedátko Classic Slim

WC sedadlo Classic Slim

Vyvinuté pre maximálne pohodlie aj praktický prínos. Spomaľovací systém SoftClose spríjemňuje užívanie. Tvarovo ladí s WC z širokého kúpeľňového konceptu Classic.


Séria Príslušenstvo

Sanitárna keramika už dnes predstavuje vysokosofistikované a komplexné riešenie, ktoré vám jej používanie uľahčí a spríjemní. Preto k samotným WC a bidetom RAVAK ponúkame aj široký sortiment príslušenstva, ako sú nielen toaletné sedadlá, ale aj ovládacie tlačidlá splachovania v niekoľkých farebných prevedeniach a dizajnoch, aby dokonale ladili s kúpeľňovým vybavením alebo aj s inštalačnými modulmi pre rôzne typy stien. Od jedného výrobcu tak získate všetko, čo pre vašu kúpeľňu potrebujete.

Technické informácie

  • rozmery (šxhxv): 360 x 453 x 19 mm
  • materiál: pevný plast
  • spomaľovací systém Soft Close na zatváranie WC sedadla
  • jednoduché odnímanie WC sedadla pre ľahkú údržbu
  • farebné prevedenie: biela
  • záruka: 3 rokov

Extra tenké WC sedátko Classic Slim je z odolného bieleho plastu, vybavené spomaľovacím systémom SoftClose. Antibakteriálne zloženie sedátka obmedzuje množenie baktérií, a to vďaka zapracovaným zlúčeninám striebra. Je určené k WC Classic RimOff.
Výrobok je prispôsobený rovnomennému konceptu, ktorý zahŕňa aj niekoľko vaní, umývadiel, batérií a kúpeľňový nábytok. Aj kúpeľňu spojenú s WC tak môžete mať vybavenú v jednom štýle.

3 roky zárukaKoncepty
WC sedátko Classic Slim

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X01673 360 x 453 x 19 WC sedadlo Classic Slim 84,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.

Na stiahnutie

2,3 MB