Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Umývanie rúk ako návšteva galérie

Umývadlá Yard

Viac o produkte

Umývadlo BeHappy II rohové

Umývadlo BeHappy II rohové

Dizajnovo osviežené rohové umývadlo BeHappy II zodpovedá modernejším líniám rovnomennej vani. Je určené na umiestnenie nad vaňu BeHappy II alebo samostatne do rohu kúpeľne. Umiestnené nad vaňou v oblasti nôh neuberá miesto v kúpeľni a ideálne plní praktickú aj estetickú funkciu. Technologicky pokročilý materiál liaty mramor mu dodáva dokonale rovné, presne definované odkladacie plochy.


Séria BeHappy

Chytro vyriešené

Aj malá kúpeľňa vám môže poskytnúť dostatok priestoru na využitie. Tejto myšlienke sa podriadilo i umývadlo BeHappy, a preto je ho možné jednoducho inštalovať nielen do rohu kúpeľne, ale i nad rovnomennú vaňu v oblasti nôh.

Umývadla BeHappy

Súčasť konceptu

K umývadlu BeHappy odporúčame vybrať i vaňu, až potom vznikne požadovaná synergia. Koncept BeHappy je postavený na myšlienke vrstvenia nad seba, keď je umývadlo možné zavesiť do rohu nad vaňu bez toho, aby k nej akokoľvek obmedzilo prístup.


Umývadla BeHappy

Autorský dizajn

Umývadlo i vaňa vznikli v štúdiu Nosal Design, ktoré je známe svojím praktickým, a hlavne inovatívnym dizajnom. Umývadlo BeHappy je toho najlepším príkladom.


Umývadla BeHappy

Pohodlné používanie

Tvar umývadla do malých priestorov dizajnér premyslel tak, aby umožnilo pohodlné umývanie sa, ale aby zbytočne nezabralo ani centimeter cenného miesta.

Technické informácie

  • rozmery: 50 x 66,5 cm
  • materiál: kompozitný - liata zmes dolomitu a živice
  • typové prevedenie: ľavý a pravý (L / R)
  • prepad: ÁNO
  • otvor pre stojankovú batériu: 35 mm
  • skrinka pod umývadlo: NIE
  • odporučené doplnky na dokúpenie: umývadlová pileta nízka a sifón rúrkový
  • záruka: 5 rokov

Rohové umývadlo BeHappy II je dodávané s prepadom. Inštaluje sa na stenu do rohu alebo nad vaňu BeHappy II, kde predstavuje unikátne riešenie úspory miesta pri zachovaní všetkého pohodlia pri jeho používaní. Pravá alebo ľavá varianta umývadla je daná dlhšou stranou, resp. rohom, do ktorého umývadlo umiestnite. Batérie musia byť vždy proti vám. Umývadlo je dodávané len s otvorom 35 mm pre stojankovú batériu. Rohové umývadlo BeHappy II odporúčame doplniť umývadlovou piletou nízkou a sifónom trubkovým. Pre ucelené riešenia a dizajnový súlad kúpeľne odporúčame umývadlo kombinovať s ostatnými výrobkami konceptu BeHappy II (zrkadlom BeHappy II, vaňou BeHappy II), stojankovou batériou RAVAK a ďalšími výrobkami RAVAK. Montážna sada (pripojovacie hmoždinky, skrutky, atď.) Vrátane krytky prepadu je súčasťou dodávky.

5 rokov zárukaKoncepty
Umývadlo BeHappy II rohové

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
XJAL1100001 500 x 665 Umývadlo BeHappy II L biely s otvory 236,-
XJAP1100001 umývadlo BeHappy II R biely s otvory 236,-
X01437 Umývadlová pileta ClickClack nízka chróm 21,-
X01436 Umývadlový sifón U trubkový chróm 22,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.