Youtube Instagram

Nábytok, umývadlá a wc

Umývadlo Rosa II

Umývadlo ROSA 600 / 760

Umývadlá z najobľúbenejšieho kúpeľňového konceptu v osviežených moderných tvaroch. Viac priestoru pre vaše potreby, viac radosti do každého dňa. Vhodné na kombinovanie s novým a ešte účelnejším kúpeľňovým nábytkom.


Séria Rosa

Stávka na istotu

Umývadlá zo série Rosa vznikli ako štýlová odpoveď na rovnomenné a zákaznícky najúspešnejšie vane značky RAVAK. Oblé tvary umývadiel sú príjemné pri používaní a zároveň poskytujú dostatok odkladacích plôch. Rosa vytvára nosný kúpeľňový koncept pre akúkoľvek kúpeľňu, a tak i umývadlá sú pripravené pre rôzne typy priestorov. Hodia sa do rohu, ale i doprostred steny a vďaka prepracovanej ponuke súvisiacich skriniek predstavujú ideálne útočisko pre všetky vaše kúpeľňové potreby.

Umývadlá Rosa

Komplexná ponuka

Umývadlá Rosa ponúkame v niekoľkých rozmerových variantoch a s rôznymi možnosťami inštalácie – buď samostatne, alebo s kúpeľňovou skrinkou.


Umývadlá Rosa

Koncept Rosa

Kúpeľňový koncept Rosa, a tým i tieto umývadlá, je založený na princípe asymetrie. Jadro konceptu tvorí chytrá asymetrická vaňa, na ktorú umývadlá reagujú svojím tvarom. 


Umývadlá Rosa

Dostatok odkladacích plôch

Umývadlá Rosa sme premysleli tak, aby ponúkali príjemne veľký umývací priestor, ale zároveň i dostatočne veľkú odkladaciu plochu. Jednoducho tak na ne umiestnite všetko potrebné a to ostatné elegantne upracete do dizajnovo zladenej skrinky.

Technické informácie

  • rozmery (šxh): 60 / 76 x 49 cm
  • materiál: kompozitný - liata zmes dolomitu a živice
  • prepad: áno
  • otvor pre stojankovú batériu: áno
  • skrinka pod umývadlo: áno
  • doplnky:umývadlová pileta, sifóny, vodovodné batérie, skrinka, zrkadlo
  • záruka: 5 rokov

Pre ucelené riešenia a dizajnový súlad kúpeľne odporúčame umývadlo kombinovať s ostatnými výrobkami konceptu Rosa (skrinkou pod umývadlo SD Rosa II, bočným stĺpom SB Rosa II, stojankovou batériou Rosa, zrkadlom Rosa II a ďalším kúpeľňovým nábytkom a príslušenstvom RAVAK). Umývadlo možno doplniť skrinkou pod umývadlo alebo inštalovať na stenu. Montážna sada (pripojovacie hmoždinky, skrutky, atď.) vrátane krytky prepadu je súčasťou dodávky.

5 rokov zárukaKonceptyImpregnácia proti vlhkosti
Umývadlo Rosa II

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
XJ201160000 600 x 490 Umývadlo Rosa II 600 208,-
XJ201176000 760 x 490 Umývadlo Rosa II 760 242,-
X01373 Umývadlová pileta Click-Clack 18,-
X01437 Umývadlová pileta ClickClack nízka chrom 17,-
X01436 Umývadlový sifón U trubkový chróm
Na objednanie
18,-
X01371 Umývadlový sifón chrom
Na objednanie
76,-
X01612 Umývadlový sifón nábytkový 13,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.
Dodacia lehota je do 14 dní, pokiaľ nie je uvedené inak.