Google+ Youtube Instagram

Nábytok, umývadlá a wc

Umývadlo Rosa II

Umývadlo ROSA 600

Umývadlá z najobľúbenejšieho kúpeľňového konceptu v osviežených moderných tvaroch. Viac priestoru pre vaše potreby, viac radosti do každého dňa. Vhodné na kombinovanie s novým a ešte účelnejším kúpeľňovým nábytkom.

Série Rosa

Stávka na istotu

Umývadlá zo série Rosa vznikli ako štýlová odpoveď na rovnomenné a zákaznícky najúspešnejšie vane značky RAVAK. Oblé tvary umývadiel sú príjemné pri používaní a zároveň poskytujú dostatok odkladacích plôch. Rosa vytvára nosný kúpeľňový koncept pre akúkoľvek kúpeľňu, a tak i umývadlá sú pripravené pre rôzne typy priestorov. Hodia sa do rohu, ale i doprostred steny a vďaka prepracovanej ponuke súvisiacich skriniek predstavujú ideálne útočisko pre všetky vaše kúpeľňové potreby.

Umývadlá Rosa

Komplexná ponuka

Umývadlá Rosa ponúkame v niekoľkých rozmerových variantoch a s rôznymi možnosťami inštalácie – buď samostatne, alebo s kúpeľňovou skrinkou.


Umývadlá Rosa

Ľavý i pravý variant

Kúpeľňový koncept Rosa, a tým i tieto umývadlá, je založený na princípe asymetrie. Jadro konceptu tvorí chytrá asymetrická vaňa, na ktorú umývadlá reagujú svojím tvarom. Na dosiahnutie maximálnej súhry funkcií ponúkame umývadlá, rovnako ako aj vane, v ľavom alebo pravom variante. Vyberte si podľa usporiadania vašej kúpeľne.


Umývadlá Rosa

Dostatok odkladacích plôch

Umývadlá Rosa sme premysleli tak, aby ponúkali príjemne veľký umývací priestor, ale zároveň i dostatočne veľkú odkladaciu plochu. Jednoducho tak na ne umiestnite všetko potrebné a to ostatné elegantne upracete do dizajnovo zladenej skrinky.

Technické informácie

  • rozmery (šxh): 60 x 49 cm
  • materiál: kompozitný - liata zmes dolomitu a živice
  • prepad: áno
  • otvor pre stojankovú batériu: áno
  • skrinka pod umývadlo: áno
  • doplnky:umývadlová pileta, sifóny, vodovodné batérie, skrinka, zrkadlo
  • záruka: 5 rokov

Pre ucelené riešenia a dizajnový súlad kúpeľne odporúčame umývadlo kombinovať s ostatnými výrobkami konceptu Rosa (skrinkou pod umývadlo SD Rosa II, bočným stĺpom SB Rosa II, stojankovou batériou Rosa, zrkadlom Rosa II a ďalším kúpeľňovým nábytkom a príslušenstvom RAVAK). Umývadlo možno doplniť skrinkou pod umývadlo alebo inštalovať na stenu. Montážna sada (pripojovacie hmoždinky, skrutky, atď.) vrátane krytky prepadu je súčasťou dodávky.

Umývadlo Rosa II

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena bez DPH Cena s DPH     
XJ201160000 600 x 490 Umývadlo Rosa II 181,67 218,00
X01373 Umývadlová pileta Click-Clack 15,83 19,00
X01437 Umývadlová pileta ClickClack nízka chrom 15,00 18,00
X01436 Umývadlový sifón U trúbkový chrom 15,00 18,00
X01371 Umývadlový sifón chrom 65,83 79,00
X01612 Umývadlový sifón nábytkový 11,67 14,00

Dodacia lehota je 3 týždne.

Na stiahnutie

19,3 MB