Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Umývanie rúk ako návšteva galérie

Umývadlá Yard

Viac o produkte

Umývadlá Clear

Jednoduché a noblesné

Umývadlá Clear majú decentné kúzlo a nevtieravý pôvab. Ich čisté tvary korešpondujú s luxusne vypracovanou skrinkou pod umývadlo, ktorá je charakteristická svojimi zrezanými hranami na 45°, dyhovaným povrchom z jaseňového dreva a trendovou horizontálnou líniou. Umývadlá Clear nie sú určené na samostatné použitie.

Umývadlá Clear

Nový tvar

Umývadlá Clear sa nesú na vlne najnovšieho trendu horizontálnych línií, ktoré sa tiahnu po stenách kúpeľne, a vnútorný priestor nechávajú vzdušný a voľný. Pozdĺžna orientácia nahráva i komfortu pri umývaní, keď majú ruky vrátane lakťov na šírku dosť priestoru.


Umývadlá Clear

Dokonalá harmónia

Umývadlo Clear nie je prispôsobené na samostatnú montáž na stenu, ale o to viac ladí s luxusne spracovanou skrinkou rovnakého mena (vložiť odkaz). Jej dyhovaný povrch a na milimeter presne vypracované hrany zrezané na 45° vás nenechajú na pochybách, že vaša kúpeľňa práve privítala unikátnu súčasť vybavenia.


Umývadlá Clear

Jednoduchosť výberu

Umývadlo Clear vás nezaťaží zložitým rozhodovaním, s čím ho zladiť. Je dizajnovo dokonale prepojené so skrinkou a spolu tvoria sebavedomý univerzálny celok použiteľný v kúpeľni akéhokoľvek štýlu.