Google+ Youtube Instagram

Nábytok, umývadlá a wc

Umývadlo Clear 1000

Umyvadlo Clear

Dokonale krásne. Pozdĺžne línie umývadla sa vinú po stene a nezaťažujú priestor kúpeľne. Horizontálna orientácia umývadla poskytuje rukám pohodlný priestor na používanie. Umývadlo nie je určené na samostatnú inštaláciu, ale na použitie s výnimočne luxusne spracovanou dyhovanou skrinkou.

Série Clear

Jednoduché a noblesné

Umývadlá Clear majú decentné kúzlo a nevtieravý pôvab. Ich čisté tvary korešpondujú s luxusne vypracovanou skrinkou pod umývadlo, ktorá je charakteristická svojimi zrezanými hranami na 45°, dyhovaným povrchom z jaseňového dreva a trendovou horizontálnou líniou. Umývadlá Clear nie sú určené na samostatné použitie.

Umývadlá Clear

Nový tvar

Umývadlá Clear sa nesú na vlne najnovšieho trendu horizontálnych línií, ktoré sa tiahnu po stenách kúpeľne, a vnútorný priestor nechávajú vzdušný a voľný. Pozdĺžna orientácia nahráva i komfortu pri umývaní, keď majú ruky vrátane lakťov na šírku dosť priestoru.


Umývadlá Clear

Dokonalá harmónia

Umývadlo Clear nie je prispôsobené na samostatnú montáž na stenu, ale o to viac ladí s luxusne spracovanou skrinkou rovnakého mena (vložiť odkaz). Jej dyhovaný povrch a na milimeter presne vypracované hrany zrezané na 45° vás nenechajú na pochybách, že vaša kúpeľňa práve privítala unikátnu súčasť vybavenia.


Umývadlá Clear

Jednoduchosť výberu

Umývadlo Clear vás nezaťaží zložitým rozhodovaním, s čím ho zladiť. Je dizajnovo dokonale prepojené so skrinkou a spolu tvoria sebavedomý univerzálny celok použiteľný v kúpeľni akéhokoľvek štýlu.

Technické informácie

Umývadlo Clear 1000

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena bez DPH Cena s DPH     
XJJ01110000 1000 x 380 Umyvadlo Clear 1000 white s otvory 164,96 198,00 e-shop

Dodacia lehota je 3 týždne.