Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Umývanie rúk ako návšteva galérie

Umývadlá Yard

Viac o produkte

Umývadlá Moon

Nejprirodzenejší riešenie pre každú modernú kúpeľňu

Sada piatich umývadiel na dosku vyrobených z liateho mramoru, ktoré vychádzajú z elementárneho geometrického tvaru kruhu a jeho modifikácií. Vďaka nekomplikovanému výrazu a pocitovej ľahkosti sa hodia do všetkých súčasných interiérov.

Umývadlá Moon

Kruhový tvar

Umývadlá Moon v kúpeľni ideálne vyvažujú strohosť ostatných pravouhlých prvkov ako sú obklady, sprchovacie kúty alebo nábytok. Kruh v interiéri pôsobí ako element, ktorý vyvoláva pokoj a príjemný pocit. Vďaka svojmu materiálovému odľahčeniu umývadla Moon zároveň rešpektujú súčasný trend subtílnych foriem.


Umývadlá Moon

Sada možností pre každého

Umývadlá Moon autor rozpracoval do celej sady piatich výrobkov, z ktorých každý plní inú hlavnú požiadavku. Základný kruhové umývadlo je efektný vo svojej jednoduchosti a praktický pre každodenné použitie. Oválny model poskytuje ešte širší priestor pre umývanie, prípadne aj odkladaciu plochu. Zrezaný model kruhového tvaru možno prisadiť aj k stene. Umývadlo nepravidelného kruhového tvaru už sa blíži viac umeleckému artefaktu, ktorému však nechýba účelnosť.


Umývadlá Moon

Progresívny materiál

Umývadla Moon sú vyrobené z liateho mramoru. Ten si zachováva prednosti prírodného originálu a zároveň eliminuje jeho nevýhody. Liaty mramor umožňuje dokonale stvárniť dizajn výrobku a nedáva priestor nepresnostiam. Umývadlá tak majú jasne definované, dokonale hladké a rovné hrany, sú vysoko lesklé a príjemné na dotyk, ľahko sa udržiavajú, sú neporezné, huževnaté a pevné.