Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Umývanie rúk ako návšteva galérie

Umývadlá Yard

Viac o produkte

Umývadlo Moon 2

Umývadlo MOON2

Autorské umývadlo vyrobené z liateho mramoru inšpirované základným geometrickým tvarom kruhu, ktorý dizajnér transformoval do praktického oválu. Komfortná šírka pre každodenné príjemné používanie. V kúpeľni ideálne vyvažuje strohosť ostatných pravouhlých prvkov, ako sú obklady, sprchovací kút alebo nábytok. Vhodné k usadeniu na dosku.


Séria Moon

Nejprirodzenejší riešenie pre každú modernú kúpeľňu

Sada piatich umývadiel na dosku vyrobených z liateho mramoru, ktoré vychádzajú z elementárneho geometrického tvaru kruhu a jeho modifikácií. Vďaka nekomplikovanému výrazu a pocitovej ľahkosti sa hodia do všetkých súčasných interiérov.

Umývadlá Moon

Kruhový tvar

Umývadlá Moon v kúpeľni ideálne vyvažujú strohosť ostatných pravouhlých prvkov ako sú obklady, sprchovacie kúty alebo nábytok. Kruh v interiéri pôsobí ako element, ktorý vyvoláva pokoj a príjemný pocit. Vďaka svojmu materiálovému odľahčeniu umývadla Moon zároveň rešpektujú súčasný trend subtílnych foriem.


Umývadlá Moon

Sada možností pre každého

Umývadlá Moon autor rozpracoval do celej sady piatich výrobkov, z ktorých každý plní inú hlavnú požiadavku. Základný kruhové umývadlo je efektný vo svojej jednoduchosti a praktický pre každodenné použitie. Oválny model poskytuje ešte širší priestor pre umývanie, prípadne aj odkladaciu plochu. Zrezaný model kruhového tvaru možno prisadiť aj k stene. Umývadlo nepravidelného kruhového tvaru už sa blíži viac umeleckému artefaktu, ktorému však nechýba účelnosť.


Umývadlá Moon

Progresívny materiál

Umývadla Moon sú vyrobené z liateho mramoru. Ten si zachováva prednosti prírodného originálu a zároveň eliminuje jeho nevýhody. Liaty mramor umožňuje dokonale stvárniť dizajn výrobku a nedáva priestor nepresnostiam. Umývadlá tak majú jasne definované, dokonale hladké a rovné hrany, sú vysoko lesklé a príjemné na dotyk, ľahko sa udržiavajú, sú neporezné, huževnaté a pevné.

Technické informácie

  • rozmery (šxhxv): 56 x 40 x 12 cm
  • materiál: kompozitný - liata zmes dolomitu a živice
  • prepad: nie
  • otvor pre stojankovú batériu: nie
  • doska pod umývadlo: áno
  • odporučené doplnky na dokúpenie: umývadlová pileta, sifóny, vodovodné batérie, dosky pod umývadlo
  • záruka: 5 rokov

Montáž umývadla sa vykonáva na dosku, nemožno samostatne zavesiť na stenu. Umývadlo je bez prepadu a je nutné použiť pevnú umývadlovú piletu.

5 rokov záruka
Umývadlo Moon 2

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
XJN01300002 560 x 400 x 120 Umývadlo Moon 2, bez otvoru pre batériu, bez prepadu 252,-
X01439 Umývadlová pileta pevná, chróm 21,-
X01371 Umývadlový sifón, chróm 92,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.

Na stiahnutie

7,5 MB