Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Umývanie rúk ako návšteva galérie

Umývadlá Yard

Viac o produkte

Umývadlo Solo

Umývadlo Solo

Ponúka veľký umývací priestor, vzhľad založený na nevšednú kombináciu priamok a oblých tvarov a moderný materiál umývadlu Solo zaisťuje dlhodobo stály vzhľad a funkčnosť. V kúpeľni skvele doplní voľne stojacu vaňu Solo.

Ocenenie:
Ocenenie Solo


Séria Solo

Preverené tvary obdĺžnika a oválu pre novú estetiku kúpeľne.

Umývadlo, ktoré v sebe spája preverené tvary obdĺžnika a oválu pre novú estetiku kúpeľne. Možnosť kombinovať aj s voľne stojacou vaňou Solo.

Umyvadla Solo

Dizajn setu Solo

Umývadlo tvorí zohranú dvojicu s voľne stojacou vaňou rovnakého tvaru, ktorý je typický svojim vizuálnym zakotvením na obdĺžnikovom základe, rozvinutý smerom nahor k lemu v oblých krivkách.


Umyvadla Solo

Možnosť kombinácií

Umývadlo Solo poskytuje neoceniteľnú možnosť hrať sa s priestorom a splniť požiadavky jeho užívateľov. Je vhodné do kúpeľne pre jedného, ale dajú sa použiť aj dve vedľa seba na dve dosky, rovnako tak ako štýlovo zladená vaňa usadí aj dvoch kúpajúcich sa. Zo širokej ponuky vodovodných batérií si ľahko vyberiete ladiaci tvar i praktickú výšku.


Umyvadla Solo

Moderný materiál

Liaty mramor umožňuje dosahovať precízne spracované tvary a dokonale rovné plochy, je odolný, celistvý a veľmi pevný. Pre výrobu umývadiel je ideálny.

Ocenenie:
Ocenenie Solo

Technické informácie

  • rozmery (šxhxv): 580 x 400 x 140 mm
  • materiál: kompozitná – liata zmes dolomitu a živice
  • prepad: nie
  • otvor pre stojankovú batériu: nie
  • doska pod umývadlo: áno
  • záruka: 5 rokov
  • odporučené doplnky na dokúpenie: umývadlová pileta pevná, sifón chrómovaný, vodovodná batéria, dosky pod umývadlo, kúpeľňové doplnky

Montáž umývadla Solo sa vykonáva na dosku pod umývadlo, alebo na skrinku pod umývadlo na dosku SUD 260.01. Nemožno samostatne zavesiť na stenu. Umývadlo je bez prepadu a je nutné použiť pevnú umývadlovú piletu. K umývadlu Solo odporúčame na dosku inštalovať extra predĺženú umývadlovú stojankovú batériu Chrome CR 015.00 s výškou 311 mm, alebo extra predĺženú umývadlovú stojankovú batériu 10 ° TD 015.00 s výškou 334 mm.

5 rokov záruka
Umývadlo Solo

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
XJX01358000 580 x 400 x 140 Umývadlo Solo 58, bez otvoru pre batériu, bez prepadu 276,-
X01439 Umývadlová pileta pevná, chróm 21,-
X01371 Umývadlový sifón, chróm 92,-
X01612 Umývadlový sifón nábytkový 17,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.

Na stiahnutie

4,1 MB

Voliteľné doplnky